Reklama
Reklama

lifestyle

17.02.2017

#HurtBae to najbardziej wzruszające video ostatnich miesięcy

#HurtBae to najbardziej wzruszające video ostatnich miesięcy źródło: screenshot Twitter @The Scene (www.twitter.com/SCENE/)
TAGI: film zdrada

Ten filmik naprawdę wzrusza do łez!

Julia Berg

Reklama

Co jakiś czas w sieci pojawiają się różnego rodzaju filmy, które zawierają w sobie pewien głębszy przekaz - uczą nas zwracać uwagę na rzeczy dotychczas przez nas niezauważane, otwierają oczy na wiele ludzkich problemów i trudności, w różny sposób pokazują skomplikowanie naszych uczuć...

 

Tym razem mamy do czynienia z krótkim klipem, w którym przedstawiono szczerą rozmowę pomiędzy dziewczyną, a jej byłym chłopakiem, który dopuścił się wobec niej licznych zdrad.

Filmik wyprodukowany przez The Scene przedstawia bardzo prostą fabułę - dwoje bliskich sobie ludzi siada naprzeciw siebie i prowadzi rozmowę. Z biegiem czasu rozmowa staje się coraz bardziej szczera i emocjonująca, a napięcie między nimi rośnie coraz bardziej.

 

Ostatecznie - koniec filmiku jest wyjątkowo zaskakujący i wzruszający, a większość Internautów po obejrzeniu go... zalała się łzami.

O czym tak naprawdę jest #HurtBae i jak sądzicie, w jaki sposób Wy zareagowalibyście na wiadomość partnera o zdradzie? Jak mogłaby wyglądać Wasza rozmowa?

 

Zobaczcie sami!

 

 

 

ZOBACZ: Nowa piosenka Seleny Gomez i Kygo już gotowa!

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!