Reklama
Reklama

lifestyle

14.02.2017

6 rad, jak ponownie zakochać się w swoim partnerze

6 rad, jak ponownie zakochać się w swoim partnerze źródło: www.istockphoto.com

Co zrobić, gdy do związku wkradła się rutyna i wydaje się, że już nic dobrego razem nas nie spotka? Oto kilka porad, które pomogą na nowo się w sobie zakochać!

Dominika Kalinowska

Reklama

Po kilku latach związku (czasem nawet po zdecydowanie krótszym okresie) może wkraść się do naszego życia rutyna i ciężko jest nam coś poradzić w tym temacie. Wiadomo, dzieje się tak z wielu powodów i raczej niełatwo robić nam coś wbrew własnemu sercu i uczuciom, jednak okazuje się, że możemy samym sobie... nieco pomóc.

 

Często wydaje nam się, że niewiele jesteśmy w stanie zrobić, jeśli nasza druga połówka zaczyna nas denerwować, a my nie myślimy o niczym innym, oprócz tego, aby to zakończyć i skrócić własną mękę.

Ale chwileczkę... dlaczego od razu się poddawać? Oczywiście, jeśli między Wami wystąpiła taka sytuacja, która niweczy porozumienie, czy ponowne zakochanie się w sobie - nie ma co dłużej tego ciągnąć i robić czegokolwiek na siłę.

 

Jeśli jednak mamy do czynienia z chwilowym zmęczeniem, ale zależy nam na sobie, warto zawalczyć o nasz związek i nie skupiać się wyłącznie na negatywach.

Wielu terapeutów i psychologów, którzy zajmują się leczeniem par, wskazuje że istnieje wiele nawet bardzo podstawowych sposobów na to, by ponownie przywrócić emocje i uczucia w związku.

 

Spróbujecie?

 

 

 

ZOBACZ: 7 ważnych zdań, które powinniśmy częściej mówić swoim bliskim

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!