Reklama

#HAPPYLIFE

12.02.2017

Jak zatrzymać czas podczas walentynkowej randki?

Jak zatrzymać czas podczas walentynkowej randki?

Poznaj nasze sprawdzone sposoby!

Materiał partnera

Reklama

Uwielbiasz dzień zakochanych i chciałabyś celebrować go codziennie? Jesteśmy pewne, że tak! Ale co za dużo to nie zdrowo, pamiętaj!!

Jak w takim razie skutecznie zatrzymać czas, aby romantyczna randka z ukochanym trwała w nieskończoność? Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów!  

1. Wychodźcie na randkę co tydzień

Kto powiedział, że będąc w związku nie chodzi się już na randki? Zaplanujcie sobie jeden dzień w tygodniu tylko dla Was i powtarzajcie go co tydzień. Może to być romantyczna randka podczas spaceru na starym mieście, lub ulubiona gorąca czekolada w przytulnej knajpce. Odłóżcie na bok telefony i zajmijcie się tylko sobą! Niech ten czas stanie w miejscu...

 2. Kup mu gadżet przypominający o Tobie

Zastanawiałaś się, co kupić ukochanemu na walentynki? Może dasz się namówić na elegancki zegarek od Swatch, który zawsze mu będzie o Tobie przypominał? Dodatkowo nigdy nie spóźni się na umówioną randkę! Najnowsza kolekcja zachwyciła nas tak bardzo, że nie jesteśmy w stanie oderwać od niej wzroku. Jesteśmy pewne, że znajdzie się dla niego coś specjalnego! Marka w tym sezonie oferuje olbrzymią gamę wzorów. Nie wierzycie? Spójrzcie na te zdjęcia i na galerię poniżej!

 

 

3. Słuchaj muzyki, która Ci się z nim kojarzy

Pamiętasz piosenki jakie do siebie wysyłaliście na początku znajomości? Oczywiście -  jak mogłabyś o nich zapomnieć! W takim razie stwórz sobie specjalną playlistę na telefonie i zawsze kiedy za nim zatęsknisz włącz ją. Jesteśmy pewne, że na Twojej twarzy od razu zagości uśmiech, i przypomnisz sobie pierwsze spotkania, pocałunki i namiętnie spędzone noce. 

4. Otwórz skrzynkę wspomnień

 Jak każda zakochana dusza, pewnie gdzieś tam pod łóżkiem chowasz jeszcze skrzynkę z pamiątkami, prawda? Koniecznie otwórz ją i wspólnie z ukochanym przypomnijcie sobie wspólnie spędzone chwile. Nie ma nic piękniejszego jak stare bilety do kina, rachunek za pierwszą, wspólną kawę czy ususzone mlecze z podwórka, które dał Ci w prezencie ładnych parę lat temu...

5. Odszukaj stare, wspólne fotki na komputerze

Twój telefon kilka razy dał Ci znać, że jego pamięć jest prawie całkowicie zapełniona i musiałaś zgrać wszystkie zdjęcia na dysk komputera? Wiemy coś o tym... Dlatego odszukaj wszystkie stare fotki na których jesteście razem i wydrukuj je! Przynieś na randkę i powspominajcie sytuacje, w których je wykonaliście. Wydaje nam się, że chłopaki nie przywiązują do tego wagi i usuwają wszystkie zdjęcia. Dlatego Ty je gromadź i nie pozwól im zginąć!

 

 

 

Materiały partnera Swatch

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!