Reklama

#HAPPYLIFE

07.02.2017

UberEATS dostępna już w Polsce! Na czym polega ta aplikacja?

UberEATS dostępna już w Polsce! Na czym polega ta aplikacja? źródło: Instagram www.instagram.com/ubereats/

Od teraz zamówisz jedzenie z Uberem!

Julia Berg

Reklama

Aplikacja Uber, która dotychczas znana była wyłącznie w formie przewozu osób, i bez której nikt już chyba nie wyobraża sobie przemieszczania się po mieście, wprowadziła nową usługę! UberEAT to nowa aplikacja, dzięki której możesz zamówić nie tylko sam przejazd, ale także... jedzenie!

Właśnie dzisiaj ma ona również premierę w Polsce, a Warszawa jest już 10. miejscem w Europie, które ją wprowadziło.

 

Na czym dokładnie polega świadczenie usług w ramach aplikacji UberEATS? W pierwszej kolejności należy pobrać aplikację UberEATS, wprowadzić swój adres dostawy oraz wybrać to, na co mamy ochotę z menu. Następnie możemy śledzić swoje zamówienie w aplikacji, a przy okazji zostajemy również poinformowani o tym, ile będzie trwał czas naszej dostawy.

 

Jak na razie aplikacja przewiduje dostawę jedynie z lokalnych restauracji, więc nie możemy marzyć o McDonaldzie ani tego typu hitach. Chwilowo w Warszawie wystartują m.in. takie restauracje jak: Mr. Pancake, Palmier, Mąka i Woda itp.

 

Aplikacja stanowi dość dużą konkurencję dla portalu Pyszne.pl i Pizza Portal i biorąc pod uwagę to, z jak ogromnym zainteresowaniem spotkał się Uber, prawdopodobnie stanie się kolejnym hitem.

Dostawca kosztuje 7,99 zł, ale jak na razie nie wiadomo, jak będą wyglądały ceny zamówionego jedzenia - jesteście ciekawi, jak sprawdzi się nowa usługa?

 

 

 

 

ZOBACZ: Coca-Cola wprowadza nowy produkt... tym razem z błonnikiem!

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!