Reklama

#HAPPYLIFE

20.01.2017

"Król Lew" wraca na ekrany w wersji... aktorskiej!

"Król Lew" wraca na ekrany w wersji... aktorskiej! źródło: materiały prasowe

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających bajek na świecie powróci na wielkie ekrany!

Julia Berg

Reklama

Czy Wy tak samo jak my przeżywaliście moment pożegnania małego Simby z Mufasą? Każda z nas pamięta zapewne tą niezwykle wzruszająca i chwytającą za serce bajkę, którą uwielbiano na całym świecie.

Okazuje się, że jedna z najpiękniejszych i najbardziej zapadających w pamięć animacji Disneya doczeka się nowej odsłony. Ostatnia wersja, którą znamy z 1994 roku od niedawna będzie do podziwiania w wersji.. aktorskiej!

 

Za jej stworzenie odpowiedzialny będzie Jon Favreau, który dotychczas był twórcą m.in. takich produkcji jak "Iron Man" czy "Księga Dżungli" i który ewidentnie odnalazł się w filmach dla dzieci.

Jak więc widać studio Disney'a kontynuuje realizację aktorskich wersji swoich flagowych animacji - po "Pięknej i Bestii", którą niebawem będziemy mogli oglądać na dużych ekranach (wraz z piękną Emmą Watson w roli głównej), przyszedł czas na "Króla Lwa", który kolejny raz ma szansę stać się prawdziwym hitem.

 

Przypominamy również, iż kultowa animacja Disneya doczekała się aż dwóch Oscarów i uznawana była za jeden z największych hitów wszech czasów.

Pierwsza produkcja Favreau, czyli "Księga Dżungli" zarobiła aż... 970 milionów, a wszyscy już pokładają duże nadzieje w "Królu Lwie", który ma szansę pobić wszelkie rekordy!

 

 

ZOBACZ: Ten film pokazuje, że niemożliwe nie istnieje, a na cuda wystarczy poczekać... 7 dni!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!