Reklama
Reklama

lifestyle

11.01.2017

Singapurski pocałunek to najszybsza droga do osiągnięcia orgazmu! Na czym polega?

Singapurski pocałunek to najszybsza droga do osiągnięcia orgazmu! Na czym polega? źródło: www.istockphoto.com

Na czym polega niezwykłość singapurskiego pocałunku, który... z samym pocałunkiem niewiele ma wspólnego? ;)

Dominika Kalinowska

Reklama

Brzmi egzotycznie, ale jest o wiele łatwiejszy w praktyce niż się wydaje. Singapurski pocałunek to nic innego, jak... technika uprawiania seksu, która w dużym skrócie polega na tym, iż w trakcie stosunku zaciskamy mięśnie pochwy, głównie mięśni Kegla.

 

Inaczej nazywany jest także techniką kabazza i polega na doprowadzeniu faceta do orgazmu wyłącznie skurczami mięśni pochwy. Podobnie singapurski pocałunek przyjemny jest dla kobiet i dość łatwo można się tej techniki nauczyć.

 

Aby osiągnąć perfekcję w pierwszej kolejności należy pobudzić mięśnie dna miednicy, które z powodzeniem uda nam się wzmocnić za pomocą kilku prostych ćwiczeń.

Jednym z łatwiejszych ćwiczeń jest stanięcie w rozkroku ustawiając stopy na zewnątrz. Następnie należy napinać i rozluźniać pośladki przy jednocześnie wyprostowanych plecach i rękach opartych na biodrach. Na przemian należy wypychać biodra do przodu i do tyłu, a następnie wracać do pozycji wyjściowej.

 

Singapurski pocałunek to świetna propozycja dla Was obojga, jeśli macie ochotę na coś nowego i dotychczas Wam nieznanego. Jest to jedna z niewielu aktywności, która w taki sam sposób jest w stanie zadowolić zarówno kobietę, jak i mężczyznę.

 

A więc do dzieła!

 

 

ZOBACZ: 6 rzeczy, przez które kobiety zupełnie nie podobają się facetom

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!