Reklama
Reklama

lifestyle

11.01.2017

6 rzeczy, przez które kobiety zupełnie nie podobają się facetom

6 rzeczy, przez które kobiety zupełnie nie podobają się facetom źródło: www.istockphoto.com

Kobiety są w stanie wiele zrobić, aby spodobać się wymarzonemu facetowi. Co jednak zupełnie na nich nie działa i nigdy im się nie spodoba? Sprawdzamy!

Dominika Kalinowska

Reklama

Prawda jest taka, że w głównej mierze stawiamy na wygląd i na to, aby podobać się facetom wizualnie. I to duży błąd. Owszem, mężczyźni najpierw muszą zwrócić na nas uwagę i choć w najmniejszym stopniu musimy odpowiadać ich gustom, jednak sam wygląd zewnętrzny nie wystarczy i trzeba o tym pamiętać!

 

Faceci często powtarzają, że kobiety niekiedy w ogóle nie rozumieją tego, że oni też mają uczucia - oprócz tego, że dziewczyna podoba im się z wyglądu, chcieliby także by była miła, dobra i kochająca. A często przy bliższym poznaniu okazuje się zupełnie na odwrót.

Przedstawiciele przeciwnej płci zarzucają nam często, że na pierwszy rzut oka te najpiękniejsze i najatrakcyjniejsze kobiety, okazują się dla nich zupełnie nieciekawe.

 

Dlaczego tak jest? Bo rzadko kiedy pamiętamy o małych rzeczach, na które mężczyźni zwracają dużą uwagę, a nam wydają się kompletnie nieistotne i błahe. W samym dbaniu o siebie i swój wygląd, też niekiedy brak nam umiaru i zdecydowanie przesadzamy, co dla facetów jest często zupełnie nietrafione i nieatrakcyjne.

 

Pierwszym krokiem do sukcesu jest przede wszystkim odpowiednie nastawienie i nastrój. Żaden facet nie zwróci uwagi na osobę, która będzie ciągle niezadowolona i stwarzająca problemy. Najpierw zastanów się nad tym, jakie według siebie popełniasz błędy, a potem pomyśl, jak można temu zaradzić!

 

My nadchodzimy z pomocą!

 

 

 

ZOBACZ: Reklama Adidasa to prawdziwy wyciskacz łez!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!