Reklama

#HAPPYLIFE

09.01.2017

7 powodów, dla których MUSISZ mieć lutowy numer JOYa

7 powodów, dla których MUSISZ mieć lutowy numer JOYa

Ten numer jest INNY niż wszystkie!

Paulina Pietrzak

Reklama

Ten numer jest dla mnie osobiście bardzo wyjątkowy. Sprawiliśmy, by ten nadchodzący miesiąc był kolorowy, radosny i wnosił w nasze życie coś naprawdę dobrego! Dołączyliśmy się do Letniej Zadymy w Środku Zimy - oto Orkiestrowy numer JOY.

 

Dlaczego warto go kupić? Oto siedem najważniejszych powodów, a zapewniam, że jest ich o wiele, wiele więcej!

 

1. Na okładce znajduje się przepiękna Zosia Ślotała - stylistka gwiazd. Opowiada nam o kulisach show biznesu, swoich planach na przyszłość i działalności charytatywnej! Dodatkowo zdradza, że wraca do blogowania i to na joy.pl! Zobacz koniecznie EnJOY by Zosia Ślotała!

 

2. Boskie życie: wydaje się, że blogerki czy testerki gier komputerowych mają pracę marzeń – czy na pewno? Spytałyśmy przedstawicielki zawodów marzeń o to, jak naprawdę wygląda ich dzień!

 

3. Najlepsze triki na luksusowy look. Szefowa działu mody zebrała dodatki, które sprawią, że będziesz wyglądała, jakbyś przed chwilą zeszła z wybiegu!

 

4. Oto najmodniejsza fryzura sezonu! Warkocze. Jak je zrobić, by wyglądały idealnie? Zobacz nasze tutoriale!

 

5. Najlepsze polskie blogerki #nofilter: Marta Dyks, Karolina Gilon, Antonina Samecka i Honorata Skarbek. Czego o nich nie widziałaś? My o WSZYSTKO zapytałyśmy!

 

6. A w naszym nowym dziale ciało same hity: jak przyspieszyć spalanie tłuszczu, nowości w zdrowym żywieniu i 6 dyscyplin sportu najlepszych dla twojej figury.

 

7. Dodatkowo ten numer JOYa wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – część dochodu ze sprzedaży lutowego numeru zostanie przeznaczona na WOŚP. Natomiast blogerki związane z JOYem zapozowały do niezwykłych zdjęć, które zostały oddane na licytację. Chciałabyś mieć plakat Red Lipstick Monster lub Maffashion? Wejdź na joy.pl/aukcje-wosp i zacznij licytować!

 

Zobacz też: 7 rzeczy, które możesz zrobić, by świat wokół Ciebie stał się lepszy

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!