Reklama

#HAPPYLIFE

13.12.2016

Te produkty bardzo dobrze jeść... przed snem!

Te produkty bardzo dobrze jeść... przed snem! źródło: Instagram www.instagram.com/elsas_wholesomelife/

Cierpisz na bezsenność albo co chwila budzisz się w nocy? Zjedz któryś z tych produktów, a poczujesz się o wiele lepiej!

Julia Berg

Reklama

Często słyszy się, aby jakichś produktów nie jeść przed snem albo zaraz po przebudzeniu. Niektóre z nich  źle wpływają bowiem na nasze zdrowie i kondycję, dlatego też powinniśmy w jak największym stopniu ich unikać.

 

Zdarza się jednak często i tak, że pewne rodzaje jedzenia korzystnie działają na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne.  Podobnie jest w przypadku problemów ze snem, które dla wielu osób często okazują się naprawdę poważne i generujące mnóstwo nieprzyjemności w życiu codziennym.

 

Istnieje jednak lista produktów, które świetnie działają na bezsenność i które zdecydowanie poprawiają jakość naszego snu. I co ciekawe - o większości z nich nigdy nie powiedziałybyśmy, że mogą być spożywane przed samym pójściem spać!

 

Jakie więc produkty wybierać, aby polepszyć swój sen i nie mieć problemów z zaśnięciem? Oto jedzenie, na które powinnaś postawić bezpośrednio przed pójściem spać!

 

 

 

 

 

ZOBACZ: Szok! Oto co się dzieje z Twoim organizmem, gdy omijasz posiłki!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!