Reklama

#HAPPYLIFE

07.12.2016

Tych produktów NIE WOLNO jeść na pusty żołądek!

Tych produktów NIE WOLNO jeść na pusty żołądek! źródło: Instagram www.instagram.com/elsas_wholesomelife/

Wstajesz rano i pierwsze o czym myślisz to zjedzenie czegoś dobrego? Nie ma problemu, byle nie był to któryś z tych produktów!

Julia Berg

Reklama

To, co zjadamy z samego rana jest bardzo istotne i wpływa w dużym stopniu na nasze zdrowie i samopoczucie. Od lat mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia i daje największy zastrzyk energii.

Jest w tym sporo prawdy, jednak istnieją takie produkty, których nie wolno jeść zaraz po przebudzeniu! A nawet nie tylko po przebudzeniu, lecz zawsze, gdy czujesz, że Twój żołądek jest naprawdę pusty i domaga się jedzenia!

Pomimo tego, iż często zupełnie nie mamy czasu na posiłek i łapiemy byle co, by tylko zabić poczucie głosu i burczenia w brzuchu, warto wiedzieć, których produktów należy się wystrzegać, aby nie mieć problemów z układem trawiennym.

Zapoznanie się z listą produktów niedozwolonych na pusty brzuch jest niezwykle ważna z tego powodu, iż często wydaje się nam, że są to produkty lekkie, zdrowe i pełnowartościowe, które zapewnią nam siłę na cały dzień.

Okazuje się, że pomimo tego, iż tak nam się wydaje, a produkty te ogólnie uznawane są za naprawdę zdrowe i wartościowe dla naszego organizmu jedzenie ich na czczo nie jest wskazane!

Koniecznie zapoznajcie się z listą "produktów zakazanych" na pusty żołądek!

 

 

 

ZOBACZ: Dowody na to, że ŹLE liczyłyśmy liczbę kalorii!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!