Reklama

#HAPPYLIFE

02.12.2016

Picie gorącej herbaty i wiele innych - tego NIE wolno robić po posiłku!

Picie gorącej herbaty i wiele innych - tego NIE wolno robić po posiłku! źródło: www.istockphoto.com

Dominika Kalinowska

Reklama

Niektóre z tych rytuałów towarzyszą nam za każdym razem, gdy sięgniemy po coś do jedzenia. Wiele osób nie wyobraża sobie śniadania bez zaparzenia gorącej herbaty lub zrezygnowania z papierosa zaraz po obiedzie.

 

Niestety większość z tych czynności działa bardzo niekorzystnie na nasz organizm i może powodować wiele chorób, o czym często nie mamy nawet najmniejszego pojęcia...

Każdy z nas uważa, że kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o zdrowie, piękna figurę i dobre samopoczucie jest przede wszystkim dieta i zdrowy tryb życia.

 

Okazuje się, że nie tylko to co jemy, ale także to,  co robimy zaraz po jedzeniu, w bardzo dużej mierze wpływa na nasz wygląd, kondycję i sylwetkę. Niektóre z tych aktywności wpływają źle również na nasze zdrowie psychiczne, a nawet mogą powodować poważne choroby!

 

Dlatego też konieczne jest, by zdać sobie sprawę z tego, czego nie robić podczas poobiedniej sjesty i jakich czynności wystrzegać się, by nie wyrządzić naszemu organizmowi prawdziwej (i często nieodwracalnej szkody)!

 

 

 

 

ZOBACZ: Szok! Dzięki tym fast foodom twoje włosy będą piękne i lśniące!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!