Reklama

#HAPPYLIFE

29.11.2016

8 rodzajów zdrowego jedzenia, na punkcie którego szalałyśmy w 2016 r.!

8 rodzajów zdrowego jedzenia, na punkcie którego szalałyśmy w 2016 r.! źródło: Instagram www.instagram.com/elsas_wholesomelife_/matchacha/

To właśnie te produkty zawojowały cały Instagram w 2016 r.! Sprawdźcie, jakie zdrowe jedzenie było najpopularniejsze w tym roku!

Julia Berg

Reklama

Co roku pojawiają się nie tylko nowe trendy w modzie, czy urodzie, ale także w jedzeniu. Co roku najróżniejsze potrawy opanowują Instagram i stają się prawdziwymi hitami.

Tak było m.in. z sushi burgerem, owocowo-warzywnymi smoothies i wieloma innymi produktami, na punkcie których szalały blogerki jedzeniowe oraz reszta influencerek.

W tym roku to zupełnie inne produkty królowały na Instagramie i to one skradły serca większości z nas - nie ukrywamy też, że w tej kategorii prym wiodło przede wszystkim... awokado spożywane w różnej postaci.

Awokado to bardzo cenny owoc, który powinno się jeść jak najczęściej, dlatego też wcale nie dziwi to, z jak dużą popularnością rozprzestrzeniały się w całym Internecie jego zdjęcia.

Awokado w sałatce to już zupełny przeżytek - największym hitem i nowością tego roku okazały się awokado burgery (pomiędzy awokado wkładane były z reguły inne warzywa i owoce lub też inne produkty).

Co jeszcze królowało w tym roku na naszych talerzach i do czego powinniśmy wracać w kolejnych latach?

Sprawdzamy!

 

 

 

ZOBACZ: Przekąski a typ figury, czyli co jeść w zależności od naszej sylwetki?

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!