Reklama

#HAPPYLIFE

24.11.2016

Zaskakujące odkrycie japońskiego naukowca: jedzenie lodów na śniadanie działa na nas niezwykle korzystnie

Zaskakujące odkrycie japońskiego naukowca: jedzenie lodów na śniadanie działa na nas niezwykle korzystnie źródło: Instagram www.instagram.com/kristinsundberg/

To odkrycie może zrewolucjonizować nasze myślenie o zdrowym odżywaniu!

Julia Berg

Reklama

Japoński naukowiec Yoshihiko Koga podał zaskakującą informację dotyczącą tego, jak korzystnie wpływają na nas lody. I to spożywane podczas najważniejszego posiłku w ciągu dnia - śniadania.

Po latach badań, które Koga prowadził na Uniwersytecie w Tokio, okazało się, że jedzenie lodów zaraz po przebudzeniu, aktywuje nasz umysł do działania i pobudza nasze szare komórki. Badaniu zostały poddane różnego rodzaju produkty oraz to, jaki mają wpływ na organizm człowieka zaraz po obudzeniu się ze snu. Naukowiec podkreślił, że najkorzystniejsze dla nas są zimne potrawy, które zmniejszają naszą dekoncentrację po przebudzeniu i poziom irytacji z samego dnia, który (nie ukrywajmy) towarzyszy nam niezwykle często.

 

 

Nie ukrywamy, że takie odkrycie jest bardzo korzystne dla wszystkich miłośników lodów, którzy zapewne wiele lat czekali na takie informacje. Wprawdzie na większą radość będziemy musiały jeszcze trochę poczekać, bo zima nie należy do sezonów, w których jedzenie lodów (zwłaszcza na śniadanie) jest szczególnie popularne, jednak latem... Ah, żyć nie umierać!

 

 

ZOBACZ: Coca Cola stworzyła butelkę robiącą selfie

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!