Reklama

#HAPPYLIFE

29.10.2016

Oto, dlaczego już nie musisz przejmować się tym, że wychodzisz "grubo" na zdjęciach!

Oto, dlaczego już nie musisz przejmować się tym, że wychodzisz "grubo" na zdjęciach! fot. Instagram @danvojtech
TAGI: zdjęcia

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego na zdjęciach wychodzisz tak, jakbyś miała kilka kilogramów więcej? Odpowiedź jest prosta...

Dominika Kalinowska

Reklama

Znasz to uczucie? Wczoraj wyglądałaś świetnie - szykowałaś się na to wyjście od kilku godzin, specjalnie z tej okazji kupiłaś nową sukienkę i szpilki. Wszyscy prawili Ci komplementy i rzeczywiście, czułaś się jak milion dolarów. Dlaczego więc później na Facebooku i Instagramie pojawiło się... to? 

Ok, rzeczywiście jesteś na zdjęciu, nawet tak samo ubrana, ale dlaczego jakieś 5 kilo później? Niestety, prawda jest brutalna (ale przynosząca też pewną ulgę) - aparat pogrubia. I to znacznie. 

Prawdopodobnie nie jest to informacja, której ktokolwiek by się nie spodziewał... Ale żeby aż tak? To, o czym od dawna myślałyśmy, udowodnił nam fotograf Dan Vojtech, który zaprezentował krótki filmik ukazujący jego własne portrety wykonane ogniskowymi 20 mm, 24 mm, 35 mm, 50 mm, 70 mm, 105 mm, 150 mm, 200 mm. 

Niestety efekt pogrubienia, który towarzyszy nam przy wszelakich fotkach wykonywanych aparatem, telefonem itd. pojawia się niezależnie od tego, jaki obiektyw wykorzystujemy i z której strony robimy zdjęcie. Podobnie rzecz ma się z fleszem - on także działa przeciwko nam. Lampa błyskowa podkreśla nasze mniej kształtne części twarzy i potrafi pokazać nas w naprawdę niekorzystnym "świetle".

Sprawdźcie koniecznie efekt, który przedstawił Dan Vojtech - jesteście w szoku?

 

 

 

ZOBACZ: Cała prawda o "fit" zdjęciach! One pokazują, jak jest naprawdę!

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!