Reklama

#HAPPYLIFE

25.10.2016

14 rad Anny Lewandowskiej na zdrową i piękną sylwetkę

14 rad Anny Lewandowskiej na zdrową i piękną sylwetkę fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska to niekwestionowane guru, jeśli chodzi o zdrowy i aktywny tryb życia. Jakie są jej najskuteczniejsze rady na to, by wyglądać i czuć się dobrze?

Dominika Kalinowska

Reklama

Anna Lewandowska z roku na rok staje się coraz bardziej sławna i osiąga kolejne sukcesy zawodowe. Nie dość, że w sporcie Lewandowska osiągnęła szczyty (jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Europy, Świata i Polski), to zaangażowała się również w działalność promującą zdrowy i aktywny tryb życia. Od pewnego czasu prowadzi swojego bloga, na którym podaje mnóstwo przepisów, jak gotować i co jeść, aby wyglądać zdrowo i atrakcyjnie, a także jakie ćwiczenia wykonywać, by utrzymać szczupłą sylwetkę i po prostu dobrze się czuć.

Ania od wielu lat stara się wprowadzić nowe trendy w Polsce, które opierają się przede wszystkim na zdrowym żywieniu, aktywnym życiu i pogłębianiu swoich pasji. Sportsmenka jest coraz bardziej popularna w naszym kraju i może pochwalić się ogromną grupą oddanych jej fanek, które z wielką chęcią biorą udział w organizowanych przez nią wyjazdach sportowych, zajęciach i spotkaniach. 

W programie Ani pojawia się mnóstwo ciekawych porad i dokładnych planów treningowych, które pomagają zrzucić kilogramy i zacząć prowadzić aktywny tryb życia, jednak nie zawsze każdy od razu potrafi odnaleźć się w tak wielu informacjach. W związku z tym postanowiliśmy zebrać dla Was najbardziej skuteczne i najciekawsze rady trenerki, które przynoszą naprawdę spektakularne efekty.

Sprawdźcie je koniecznie!

 

 

 

ZOBACZ: 15 najskuteczniejszych rad odchudzających od Ewy Chodakowskiej!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!