Reklama

#HAPPYLIFE

17.10.2016

"Złe" nawyki, które tak naprawdę są dla Ciebie bardzo dobre!

"Złe" nawyki, które tak naprawdę są dla Ciebie bardzo dobre! fot. iStock

Masz wyrzuty sumienia sięgając po kolejną kawę lub odkładając wszystko na "jutro"? Najwyższy czas to zmienić!

Julia Berg

Reklama

Każdego dnia masz sobie coś do zarzucenia: opuściłaś trening, wypiłaś o 2 kawy za dużo, rzuciłaś się po przyjściu do domu na tabliczkę czekolady i nie udało Ci się dokończyć żadnej z zaplanowanych czynności na ten dzień... I dobrze! 

Jeszcze do niedawna, większość tych zachowań byłaby prawdopodobnie uważana za naprawdę złe, które powinnaś ograniczyć i na przyszłość bardziej się kontrolować. Ostatnie badania wykazują jednak, że wcale nie jest to prawda, a Ty możesz pozwolić sobie na tego typu grzeszki!

Oczywiście trzeba znać pewien umiar i jak zawsze dążymy do poznania "złotego środka" we wszystkim co robimy, albo czego nie udało nam się dzisiaj dokonać. Jednak nie dajmy się zwariować - tego typu zachowania, które zawsze spędzały nam sen z powiek mogą okazać się dla nas naprawdę korzystne i wcale nie musimy się z tego tytułu przed nikim spowiadać, a co najważniejsze - przed samą sobą.

Koniecznie sprawdźcie kilka z pozoru złych nawyków, które tak naprawdę wcale nie są aż tak niekorzystne, a wręcz przeciwnie - mogą polepszyć nasze samopoczucie i pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie!

 

 

 

ZOBACZ: Kolorowa kawa - takiej jeszcze nie piłaś!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!