Reklama
Reklama

lifestyle

07.10.2016

#ThighsforJeaux — o co chodzi w akcji na Twitterze i Instagramie?

#ThighsforJeaux — o co chodzi w akcji na Twitterze i Instagramie? fot. Twitter

Z dnia na dzień łączy coraz więcej kobiet na świecie.

Magdalena Tokarczyk

Reklama

Teraz wszystkie chcemy być i mieć wszystko idealne. Idealną fryzurę, rysy twarzy, najlepsze ubrania, ciało pozbawione znamion i wad oraz figury z idealnymi wymiarami. Pęd ten nakręcają media społecznościowe, gdzie codziennie zalewani jesteśmy tysiącami zdjęć, na pozór doskonałych. Mnóstwo filtrów, zmiany kształtów – na pierwszy rzut oka nie zastanawiamy się, ile wspólnego ma zdjęcie z rzeczywistością. Powoli jednak narasta w nas bunt i rośnie nasza świadomość. Wtedy wkraczamy do akcji i organizujemy akcję pod wymyślonym hasztagiem, gdzie zachęcamy dziewczyny do pokazywania swojego prawdziwego „ja”. Przeważnie skoncentrowane są na kobiecym ciele, żeby zaakceptować je takim, jakie jest i nie wstydzić się swoich niedoskonałości.

W tym kierunku poszła jedna z internautek Ameryki Południowej – Miko, pokazując na Twitterze zdjęcie swoich ud i tagując go #ThighsforJeaux. Jak przyznała w jednym z wywiadów, chciała przekonać wszystkie Internautki, żeby nie przejmowały się wszelkimi osądami.

Foto zdobyło setki pozytywnych komentarzy i zainspirowało dziewczyny do zaangażowania i szerzenia całej akcji. Cały „apel” początkowo skierowany był do kobiet z tamtych rejonów, jednak z czasem poszedł w świat. Hasztag staje się również coraz bardziej popularny na Instagramie.

Takie akcje popieramy!

CZYTAJ: Na czym polega wyzwanie A4 na Instagramie?

 

A photo posted by xxIvannaxx (@xxannavixx) on Sep 5, 2016 at 9:49am PDT

 

A photo posted by Marine Jade (@__mjade__) on Sep 5, 2016 at 7:11am PDTReklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!