Reklama

#HAPPYLIFE

29.09.2016

10 najbardziej oryginalnych restauracji na świecie - trzeba odwiedzić choć jedną z nich!

10 najbardziej oryginalnych restauracji na świecie - trzeba odwiedzić choć jedną z nich! fot. Instagram @ristorantegrottapalazzese @aigaberlim

To lista najbardziej niesamowitych restauracji w niespotykanych miejscach na świecie. Gwarantujemy - będziecie zaskoczeni!

Julia Berg

Reklama

Nudzą Was już cotygodniowe odwiedziny w tym samym lokalu niedaleko domu, gdzie serwują Waszą ulubioną pizzę? Pora postawić na coś bardziej szalonego i ekstrawaganckiego! Oczywiście wiąże się to z podróżą w któreś z tych niesamowitych miejsc, ale gwarantujemy - jest naprawdę warto!

Te restauracje powstały w miejscach, o których nawet nam się nie śniło! Lodowiec, wulkan, safari, wodospad - to ostatnie lokalizacje, o których pomyślelibyście, że można tam ulokować swoją restaurację lub bar? Właściciele tych lokali zaryzykowali i opłacało się - w swoim regionie są jedną z najlepszych atrakcji turystycznych!

Koniecznie sprawdźcie listę miejsc, w których zjedzenie śniadania i obiadu urasta do naprawdę ogromnego przeżycia - to trzeba zobaczyć!

 

 

 

ZOBACZ: Te produkty... zwiększają inteligencję!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!