Reklama

#HAPPYLIFE

26.09.2016

HIT Internetu: ten maleńki kangurek uratowany przez policjanta traktuje go jak matkę!

HIT Internetu: ten maleńki kangurek uratowany przez policjanta traktuje go jak matkę! fot. Youtube

To trzeba zobaczyć!

Dominika Kalinowska

Reklama

Z przypływu słodkości po prostu ciężko nam wytrzymać! Ten malutki kangurek został znaleziony w ciele swojej mamy, która zginęła od uderzenia ciężarówką. Maleństwu udało się przeżyć i został on przetransportowany do siedziby miejscowej policji, gdzie otrzymał imię Cuejo. 

Jakiś czas później, kangur miał kolejną tragiczną przygodę, która o mały włos nie skończyła się dla niego śmiercią. Cuejo został zaatakowany przez ogromnego orła, co udało się zauważyć jednemu z policjantów. Mężczyzna rzucił się na pomoc zwierzakowi i odgonił atakujące go ptaki ratując go swoim ciałem! Po tym wydarzeniu kangur zrozumiał, że tak poświęcić się dla niego mogła tylko jego własna matka, dlatego od tamtej pory... uważa on policjanta za swoją rodzicielkę, a podkoszulek mężczyzny traktuje jak kangurzą torbę!

To wideo jest po prostu niesamowite i pokazuje jak wspaniałe są zwierzęta, które odczuwają takie same emocje jak ludzie. Tak samo się boją, kochają, przywiązują i czują wdzięczność, tak jak Cuejo, który od tamtego momentu nie opuszcza swojego wybawiciela na krok!
Zobaczcie ten filmik a zakochacie się w tym przeuroczym zwierzaku!

 

 

 

 

ZOBACZ: Rzuciła pracę, założyła nietypowy biznes i podróżuje po całym świecie!

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!