Reklama

#HAPPYLIFE

30.08.2016

3 gorące propozycje na seks w mieszkaniu

3 gorące propozycje na seks w mieszkaniu fot. Instagram @gentlemen_space

Zamknijcie drzwi od sypialni i odkryjcie na nowo swoje mieszkanie...

Magdalena Tokarczyk

Reklama

PRZEDPOKÓJ

Zazwyczaj podłużny, na planie prostokąta, może posłużyć jako znakomite miejsce do miłosnych igraszek. Ustawcie świeczki wzdłuż ścian i zgaście światło. Stańcie oboje przed lustrem i zacznijcie się pieścić, oglądając jednocześnie swoje odbicia. Widok nagich ciał dodatkowo spotęguje wasze doznania. Nie zapomnijcie też o nastrojowej muzyce, która poniesie was jeszcze bardziej. Chyba że planujecie namiętny, ostry seks – wtedy włączcie coś dynamicznego.

SALON

Duży pokój da wam inspiracje na wiele wieczorów. Możecie np. wykorzystać ulubiony fotel, w którym oglądacie telewizję. Aby zmienić jego wygląd, połóżcie na nim przyjemną w dotyku narzutę i miękkie poduszki. Poproś swojego faceta, żeby usiadł z lekko rozchylonymi nogami, a sama dosiądź go, jak w pozycji na jeźdźca. Połóż ręce na oparciu fotela i zacznij zmysłowo kołysać biodrami. Gdy będziecie już mocno podnieceni, przenieście się w inne miejsce. W lecie możecie zaszaleć na balkonie, jesienią zostańcie lepiej przy oknie ;) Połóż na parapecie koc albo poduszki, żeby było ci wygodnie. Oprzyj się o niego łokciami, tyłem do partnera. Kochajcie się i w żadnym wypadku nie zasłaniajcie zasłon. Myśl, że ktoś może was zobaczyć, będzie dla was dodatkowo podniecająca.

KUCHNIA

Świetnie nadaje się do zaaranżowania romantycznego zbliżenia. Pora więc wykorzystać w pełni jej potencjał. Zanim jednak przejdziecie do rzeczy, zaostrzycie swoje apetyty słodką przystawką. Włóż wcześniej białe wino do lodówki, przygotuj kieliszki oraz świeże owoce. Usiądźcie naprzeciwko siebie, wznieście toast, a potem karmcie się nawzajem. Wykorzystaj dobrze ten moment! Gdy partner będzie podawał ci owoce, gryź je delikatnie, oblizuj wargi językiem i patrząc mu w oczy cały czas, uwodź spojrzeniem...RADA: Zmieniaj nie tylko miejsca, w których kochasz się z partnerem, ale też swój wygląd. Zaskakuj go seksowną bielizną, przebieraj się albo przywitaj go w drzwiach całkiem naga. Nie będziesz długo czekać na jego reakcję. Będzie natychmiastowa!


ZOBACZ: Orgazm pochwowy - jak go osiągnąć?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!