Reklama

#HAPPYLIFE

29.08.2016

Najmodniejsze kopertówki na sezon jesień/zima 2016

Najmodniejsze kopertówki na sezon jesień/zima 2016 fot. Imaxtree

Zwierzęce wzory, naszywki i hafty. W skrócie - badamy nadchodzące trendy!

Magdalena Tokarczyk

Reklama

Na liście hitów na sezon jesień/zima 2016 kopertówki plasują się na drugim miejscu. Wyprzedzają je jedynie plecaki, które mają naprawdę mocno pozycję i ciężko będzie je przenieść na dalszy plan. Żeby tak się stało, projektanci musieliby naprawdę podbić wybieg czymś szczególnym. Jak na razie tak się nie stało i w sklepach zamiast szerokiego wyboru klasycznych shopperek, możemy przebierać wśród najróżniejszych modeli plecaków. Jeżeli już taki masz w swojej kolekcji, czas rozejrzeć się za kopertówką, która także obowiązkowo powinna znaleźć się na twojej jesiennej liście must-have. I w tym przypadku sklepy oferują szeroki wybór.

MODNE TOREBKI KOPERTÓWKI

Modne naszywki, które w ciągu ostatnich miesięcy zawładnęły dosłownie wszystkim, nadal pozostają na liście hitów. Do tego dołączają postacie z komiksów. Taki dodatek świetnie przełamie eleganckie, stonowane stylizacje, ale też podkręci codzienny zestaw. Do udanego looku naprawdę niewiele ci potrzeba. Wystarczy, że założysz biały t-shirt, modne mom jeans, sneakersy lub trampki, a całość zwieńczysz taką kopertówką. Pamiętaj, że przypadku tak zwariowanych modeli, reszta garderoby powinna być jak najprostsza. Tylko wtedy osiągniesz najlepszy efekt. Oprócz naszywek, wracamy również do folkloru - hafty znowu przewijają się w propozycjach projektantów. Nie znikają również zwierzęce wzory np. dzika pantera (patrz zdjęcie główne). Za czym jeszcze warto się rozejrzeć? Za kopertówkami pokrytymi włosiem, metalicznymi, a także tych przezroczystych, które jak widać robią kolejne podejście do tego, żeby stać się hitem. Bo choć wyglądają naprawdę ciekawie, to wciąż niewiele z nas przekonało się do takiej wersji. Może tym razem się uda? Zobaczymy.

TOREBKI KOPERTÓWKI SKÓRZANE

Czarna skórzana kopertówka to klasyk. Możemy nosić ją zawsze, wszędzie i nigdy nie zawodzi. Jeżeli już posiadasz taką w swojej kolekcji, pora, żeby dołączyły do niej kolejne, a w tym sezonie będziesz miała w czym wybierać. Może czas na mocny akcent? Co powiesz na skórzaną kopertówkę w kolorze intensywnej czerwieni? Ten kolor przyciąga jak magnes!

ZOBACZ: Pudrowy róż najmodniejszym kolorem sezonu jesień/zima 2016?

Reklama

Polecane wideo

Modne kopertówki

antbag by Aniana cena: 300zł

1/14

antbag by Aniana cena: 300zł
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!