Reklama

#HAPPYLIFE

30.07.2016

6 pozycji na długi i namiętny seks

6 pozycji na długi i namiętny seks fot. Instagram @fashion__mood__

To właśnie on najbardziej was do siebie zbliża i pomaga w budowaniu więzi. Zaplanujcie go!

Magdalena Tokarczyk

Reklama

1. Połóżcie się oboje na boku, tak aby wasze twarze były blisko siebie i zacznijcie się namiętnie całować. Obejmij go nogami, spleć je nad jego pupą, a potem zacznij kołysać biodrami. Możesz także chwycić go za szyję. Łatwiej ci wtedy będzie opuszczać się i podciągać, kontrolując tym samym głębokość i częstotliwość jego ruchów.

2. Leżąc dalej na boku, odwróć się plecami do partnera i wtul się w jego ramiona. Będzie mógł wejść wtedy w ciebie od tyłu i kochać się, pieszcząc jednocześnie twoje piersi dłońmi oraz całując cię po szyi. W tej pozycji bardziej intensywnie odczujesz jego ruchy, a bliskość waszych ciał sprawi ci dodatkową radość.

3. Poproś ukochanego, by położył się na podłodze (rozłóżcie na niej najpierw jakiś miękki koc albo kołdrę). Następnie usiądź na nim tak, jak do pozycji na jeźdźca, ale z twarzą zwróconą do jego nóg. Unoś biodra w górę i w dół, nadając tym samym rytm, jaki ci najbardziej odpowiada. W tej pozycji twój partner może zwiększać wasze doznania pieszcząc i gładząc twoje plecy, ramiona oraz pośladki.

4. Niech on usiądzie na łóżku z wyprostowanymi, lekko rozchylonymi nogami. Ty podejdź do niego tyłem i kucnij tak, żeby go poczuć w sobie. W tej pozycji możesz pieścić jego jądra i wewnętrzną stronę ud, a on dotykać twoich piersi i całować cię po plecach.

5. Połóż się na ukochanym i rozchyl lekko nogi, aby mógł w ciebie wejść. Kochając się w tej pozycji, będziecie naprawdę blisko siebie. Dotyk nagich ciał oraz namiętne pocałunki zwiększą waszą rozkosz.

6. Wypróbujcie pozycję klasyczną, ale wprowadźcie do niej lekkie urozmaicenie. Gdy leżysz pod nim, podnieś nogi,a następnie spleć je na jego plecach. Przyciągniesz go w ten sposób bliżej do siebie i bardziej intensywnie będziesz czuła jego ruchy. W takim ułożeniu jego nagie podbrzusze dodatkowo stymuluje łechtaczkę.

ZOBACZ: 5 idealnych miejsc na wakacyjny seks

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!