Reklama

#HAPPYLIFE

14.06.2016

5 ćwiczeń, które podniosą twoje pośladki!

5 ćwiczeń, które podniosą twoje pośladki! fot. instagram @jenselter

Zapomnij o drogich operacjach plastycznych!

Aga Szymczak

Reklama

Wiele kobiet marzy  o doskonałej pupie. Niestety jedni dostają ją tak po prostu jak np. Jennifer Lopez inni muszą poświęcić dużo czasu aby pośladki stały się idealne jak te trenerki fitness Jen Selter. Są też tacy, którzy zamiast ciężkiej pracy wybierają chirurga plastycznego. Chyba wiecie o kim mowa? Jeżeli należysz do tych pań, które lubią ciężką pracę podczas treningu te ćwiczenia są dla ciebie. Wszystkie są na tyle proste, że zrobisz je i w domu, na siłowni czy świeżym powietrzu. Poznaj najlepsze ćwiczenia na podniesie pośladków.

 

1. Przysiady 

Wszystkim dobrze znane ćwiczenie i niestety wciąż za mało doceniane. A jak się okazuje to właśnie przysiady w najlepszy sposób kształtują i rzeźbią naszą pupę. Wymarzony efekt otrzymasz wtedy, kiedy będziesz je robić regularnie i z obciążeniem. Jeżeli nie masz pod ręką sztangi świetnie sprawdzi się także plecak z kilkoma butelkami wody.

 

2. Przysiad z wymachem nogi w tył

Zaczynamy to ćwiczenie wykonywać od przysiadu, następnie kiedy wstajemy robimy wymach napiętą nogą w tył. Potem znowu robimy przysiad i druga noga. 

 

3. Wymachy ugiętą nogą w podporze

Dla utrudnienia tego ćwiczenia możesz wykonywać je z obciążeniem. Zacznij od przyjęcia pozycji w podporze na wyprostowanych rękach. Następnie ugnij nogę tak, aby mieć kąt 90 stopni. Rób wymach do góry i następnie w dół.

 

4. Wypady

Ćwiczenie proste i wszystkim dobrze znane. Najważniejsza zasada przy wypadach? Pamiętaj o tym, żeby kolano nie przechodziło za linię palców stóp.

 

5. Wskakiwanie na boxa

Raczej w domu ciężko będzie ci znaleźć boxa, ale stabilny stolik również do tego się nada. Chodzi o to żeby to ćwiczenie wykonywać cały czas w półprzysiadzie, aby mięsień pośladkowy cały czas był napięty.

 

ZOBACZ TEŻ: 5 ćwiczeń, które ujędrnią twoje pośladki!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!