Reklama

#HAPPYLIFE

13.06.2016

To video robi furorę! Zobacz jego reakcję na widok swojej przyszłej żony!

To video robi furorę! Zobacz jego reakcję na widok swojej przyszłej żony! fot. Youtube
TAGI: video ślub

To video stało się hitem Internetu! Koniecznie je zobaczcie a wzruszycie się do łez!

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że ślubne video to niesamowita pamiątka z jednej z najwspanialszych uroczystości w życiu. To nagranie pomimo że nie przedstawia niczego, czego nie znalibyśmy z wielu ceremonii ślubnych stało się jednak hitem Internetu. A wszystko za sprawą wyjątkowej i niezwykle wzruszającej reakcji pana młodego na widok swojej przyszłej żony.

Anabelle i Gabriel to para, która po latach związku postanowiła pobrać się w londyńskim kościele. Kamerzysta pokazał piękną panną młodą, która kroczy w kierunku ołtarza, a za chwilę zwrócił się w kierunku Gabriela oczekującego na swoją ukochaną. Jego reakcja była niesamowita - pan młody wzruszył się tak bardzo widokiem Anabelle, że nie był w stanie tego w żaden sposób ukryć. Rozpłakał się przed samym ołtarzem przy tłumie gości. Dzisiaj wspomina to w ten sposób: "Do samego ślubu miałem zupełnie inne przekonanie, nawet założyłem się z mamą, że się nie rozpłaczę. Jednak gdy ją zobaczyłem, poczułem ogromną wdzięczność za to co mam. Świadomość, że jestem w związku napełniła mnie szczęściem, w związku, w którym ktoś bezwarunkowo kocha".

Nagranie z ich ślubu zostało w natychmiastowym tempie obejrzane przez miliony ludzi na całym świecie, którzy podkreślają w komentarzach, że to niesamowite, że w dzisiejszych czasach jest jeszcze miejsce na tak głębokie i prawdziwe uczucie.

Koniecznie zobaczcie video, na punkcie którego oszalał świat! My uważamy, że jest wyjątkowo prawdziwe i wzruszające! 

 

 

 

ZOBACZ: Jak wygląda 100 lat kociego roku? Zabawny film!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!