Reklama

#HAPPYLIFE

10.05.2016

Dyrektor zasnął w pracy. Pracownicy zrobili z niego mema!

Dyrektor zasnął w pracy. Pracownicy zrobili z niego mema! fot. enlightapp.com
TAGI: memy viral

Dzięki programowi graficznemu, Zeev Farbman stał się istotnym elementem popularnych dzieł sztuki, bajek czy filmów. Trzeba przyznać, że jego pracownikom nie brakuje kreatywności!

Jagoda Stern

Reklama

Na pewno nie raz zdarzało ci się marzyć w pracy o choćby krótkiej drzemce. Niektórzy mają tak nawet dosyć często. Większość pracowników hamuje jednak podobne fantazje i walczy z kryzysem. I słusznie. W przeciwnym razie mogliby skończyć dokładnie tak, jak Zeev Farbman, czyli jako... mem. :)

Farbman to szef zespołu zajmującego się aplikacją do obróbki zdjęć - Lightricks. Nie wiemy, co dokładnie robi w pracy, ale czasem musi być naprawdę zmęczony. Niedawno zmęczenie to uczyniło z niego prawdziwą gwiazdę internetu!

fot. enlightapp.com


Wszystko zaczęło się od powyższego zdjęcia. Mężczyzna został uwieczniony na nim przez swoich pracowników, podczas drzemki na kanapie, którą uciął sobie w trakcie obowiązków służbowych. Choć to zdjęcie samo w sobie jest już zabawne, na tym się nie skończyło. Pracownicy poszli o krok dalej i stworzyli serię memów ze swoim bossem. 

Farbman został wmontowany w dzieła sztuki, scenki z filmów i bajek oraz sytuacje z życia codziennego, takie jak chociażby rozdanie Oskarów. Zobacz, jak wielką kreatywnością wykazali się jego podwładni i sprawdź całą galerię! :)ZOBACZ: 80-latka w makijażu robi furorę w Internecie!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!