Reklama

#HAPPYLIFE

19.04.2016

Materac... demaskujący zdradę!

Materac... demaskujący zdradę! fot Youtube

Czego to ludzie nie wymyślą! Nikt chyba nie pomyślałby, że o zdradzie partnera może poinformować nas... nasz materac!

Dominika Kalinowska

Reklama

Hiszpanie stworzyli niezwykły materac, który z pozoru wygląda jak wszystkie dotychczas spotykane materace, na których śpimy. Tym razem jednak wykorzystać go będzie można nie tylko do tego, by odpocząć i móc się przespać, ale również do tego, by dowiedzieć się o zdradzie Twojego partnera! Materac jest bowiem podłączony do smartfona, a specjalny program o oryginalnej nazwie Lover Detection System będzie informował nas, ile osób, w jakim czasie i jak intensywnie korzysta z naszego łóżka! 

Materac Smarttress firmy Durmet  jest tak skonstruowany, aby w czasie rzeczywistym powiedzieć nam, kto obecnie z niego korzysta, a także, jakie wykonuje czynności. Specjalne wskaźniki, które wyświetlają się w programie zainstalowanym na naszej komórce pokazują, czy jest on wykorzystywany do spania, czy może do innych czynności, o których nie mamy pojęcia.

Jeśli boicie się, że Wasza decyzja o kupnie takiego przyjacielskiego materaca podważy zaufanie w Waszym związku, to nie ma powodów do obaw! Czujniki zainstalowane w sprężynach są niewykrywalne i nie dają się w żaden sposób wyczuć. 

Najwidoczniej zapotrzebowanie na tego typu produkt było tak spore, że firma zdecydowała się wypuścić go w bardzo dużym nakładzie, a hasło promujące sprzedaż brzmi: "Jeśli twój partner nie jest ci wierny, przynajmniej twój materac jest”.  Cóż, w zasadzie z dwojga złego, zawsze to jakieś plusy, zwłaszcza że przy okazji materac jest wyjątkowo wygodny, elegancki i wykonany z najlepszych materiałów.

Nie wiadomo tylko, czy cieszyć się, że materac został wynaleziony, bo pomoże nam dowiedzieć się o niewierności partnera, czy martwić... Pamiętajmy, że każdy kij ma dwa końce :)

 

 

ZOBACZ: Uwaga zdrada! 18 niepodważalnych powodów 

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!