Reklama

#HAPPYLIFE

04.04.2016

Dzięki tym fitnessowym trikom zawsze będziesz w formie!

Dzięki tym fitnessowym trikom zawsze będziesz w formie! foto: instagram @fit

Istnieją triki, dzięki którym zawsze będziesz w formie. To proste!

Aga Szymczak

Reklama

Stosowanie rygorystycznej diety i codzienne ćwiczenie na siłowni czasami nie daje zamierzonego efektu. Dlaczego? Zamiast nauczyć nasz organizm zdrowego trybu życia, stresujemy go. Co w rezultacie może powodować zatrzymanie wody w organizmie i tym samym nasza waga będzie stała w miejscu. W najgorszym wypadku zaczniemy puchnąć. Źle dobrane zestawy ćwiczeń również mogą przyczyniać się do stresu. Idąc na trening rozluźnij się i myśl o nim jak o czymś przyjemnym. Przeczytaj kilka naszych patentów, dzięki którym będziesz zawsze w formie.

 

1. Jedz białko

Jeżeli wykonujesz trening siłowy nie możesz zapominać o dostarczaniu białka do swojego organizmu. Ten makro element sprawia, że przez resztę dnia nie masz ochoty na podjadanie.

 

2.Spaceruj

Staraj się to robić jak najczęściej. Jeżeli jest ładna pogoda, a ty musisz przejść tylko 3 przystanki zrezygnuj z komunikacji miejskiej. Dodatkowym atutem będzie obciążenie np. w postaci plecaka. Dzięki temu spalisz 8% więcej kalorii.

 

3. Odmawiaj

Mówimy tutaj głównie o dodatkowej porcji pizzy czy ciasta. Oczywiście wszystko jest dla ludzi, ale nie ma sensu opychać się słodyczami. Jeżeli rzeczywiście już nie możesz wytrzymać pozwól sobie na kawałek a nie pięć.

 

4.Ćwicz na wolnych ciężarach

Rezygnując z ćwiczeń na maszynach aktywizujesz więcej włókien mięśniowych, co przyspiesza spalanie kalorii.

 

5. Wysypiaj się

Jeżeli chcesz być w formie musisz spać co najmniej 7 godzin. W innym wypadku będziesz odczuwać ciągły głód i chęć podjadania co najprawdopodobniej doprowadzi do tego, że "zgrzeszysz" i zjesz coś słodkiego.

 

ZOBACZ TEŻ: Jak ćwiczyć w ciąży?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!