Reklama

#HAPPYLIFE

24.03.2016

5 produktów, które zlikwidują zbędny tłuszcz na brzuchu

5 produktów, które zlikwidują zbędny tłuszcz na brzuchu foto: instagram @fit

Płaski brzuch dzięki diecie? To możliwe!

Aga Szymczak

Reklama

Płaski brzuch to nie tylko mordercze treningi na siłowni, ale również odpowiednia dieta. Istnieją produkty, które w bardzo prosty sposób przyspieszają proces redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu dzięki czemu nasze mięśnie stają się bardziej widoczne. Zobacz listę pięciu!

 

ZOBACZ TEŻ: Bieganie - fakty i mity

 

1. Pieczywo pełnoziarniste

Nie od dziś wiadomo, że produkty pełnoziarniste są dużo zdrowsze niż np. białe pieczywo. Jak się okazuje zamieniając pieczywo białe, pszenne na te pełnoziarniste zmniejszamy zawartość tłuszczu brzusznego aż o 10 procent! Najważniejszą zaletą tych produktów jest wysoka zawartość błonnika, który zmniejsza łaknienie i reguluje przemianę materii. Ponadto pieczywo pełnoziarniste utrzymuje poziom glukozy we krwi.

 

2. Ryby

Jedząc ryby czujesz sytość i nic dziwnego, bowiem ryby bogate są w białko. Ponadto organizm dużo szybciej spala kalorie trawiąc właśnie białko, a nie tłuszcze czy węglowodany.

 

3. Orzechy

Są zdrowe i zawierają kwasy nienasycone, które odpowiedzialne są za regulację przemiany materii, a także obniżają poziom cholesterolu.

 

4. Warzywa strączkowe

One również zawierają bardzo dużo białka, które jak już wiemy szybciej się trawi przez co spalamy więcej kalorii. Warto do swojej diety wprowadzić soję, bób, fasolę, groch, ciecierzycę bo są również źródłem błonnika.

 

5. Olej kokosowy

Od dłuższego czasu modny zamiennik zwykłego oleju. Tłuszcz z kokosa bardzo szybka zamienia się w energię co również sprzyja pracy nad naszym brzuchem bo nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej!

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!