Reklama

#HAPPYLIFE

17.03.2016

Polskie trenerki, które warto obserwować na Instagramie

Polskie trenerki, które warto obserwować na Instagramie foto: instagram @sylviafitness

Z kim warto trenować i kogo warto obserwować na Instagramie.

Aga Szymczak

Reklama

Bycie fit jest nadal w modzie. Coraz więcej celebrytek również zaczyna ćwiczyć z trenerkami personalnymi w tym np. Zosia Ślotała czy Maja Bohosiewicz ćwiczą z Ewą Chodakowską, która jest swego rodzaju królową polskiego fitnessu. Ramie w ramię jest z nią żona najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego, Anna Lewandowska, której obozy sportowe cieszą się takim zainteresowaniem, że miejsca wyprzedają się w kilka godzin. Ale poza nimi na instagramie możemy znaleźć jeszcze kilka innych ciekawych trenerek. 

 

Sylwia Szostak to jedna z nich. Mało kto o niej słyszał ze środowiska nie fitnessowego bo ta kobieta skupia się na swojej pracy, a nie mediach. Chociaż teraz możemy zobaczyć ją w najnowszym programie Agent Gwiazdy to jej liczba fanów nie maleje, a wręcz rośnie. Trenerka na swoim profilu na Instagramie ma już ponad 80 tysięcy obserwatorów. 

 

 

Kolejną kobietą, którą warto obserwować jest Katarzyna Dziurska, która poza profilem na Instagramie i Facebooku posiada również kanał youtube, na którym prezentuje treningi. 

 

Katarzyna Wolska. Tą panią możecie kojarzyć nie tylko z tego, że swoimi treningami pobudziła wiele kobiet, ale również wystąpiła w reklamie Intimisimi, marki której również została ambasadorką.

 

ZOBACZ TEŻ: 5 naturalnych produktów które dodają energii

 

Sylwia Szostak

 

Katarzyna Dziurska

 

I po nagrywce Hmm odpoczynek czy trening..? Co myślisz Warszawo?:) #selfie #elevator #newbalancepoland #fit #fitnessmodel #fitness #motivation #video #suprise #abs #goodshape #gym #sport

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dancer, trainer, fitness model (@kasiadziurska_trenerpersonalny) 29 Lut, 2016 o 12:03 PST

 

Katarzyna Wolska

 

 

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!