Reklama

#HAPPYLIFE

15.03.2016

3 pozycje, które zapewnią wam mocniejsze wrażenia

3 pozycje, które zapewnią wam mocniejsze wrażenia fot. Thinkstock

Odlecicie. Na pewno! I jeszcze będziecie chcieli więcej i więcej...

Magdalena Tokarczyk

Reklama

1. Pozycja stojąca jest idealna do tzw. „szybkiego numerka”. Możecie kochać się w ten sposób w każdym miejscu w waszym domu. Stań przy ścianie tyłem do swojego partnera, pochyl się lekko do przodu i podeprzyj na rękach. Wypnij pośladki, aby ukochany mógł w ciebie wejść. Jeśli jesteś od niego dużo niższa, załóż buty na wysokim obcasie albo stań na jakimś podwyższeniu. W tej pozycji on może jednocześnie pieścić twoje piersi i łechtaczkę – to jeszcze zwiększy rozkosz.

2. Jeżeli chcecie spotęgować doznania, spróbujcie pewnego wieczoru kochać się przed lustrem. Wybierzcie takie, w którym obydwoje będziecie widzieli się w całości. Możecie obok niego umieścić zapalone świeczki. Niech partner rozłoży miękki koc albo kołdrę i położy się na plecach. Usiądź na nim i kochajcie się w pozycji na jeźdźca, cały czas obserwując wasze odbicie w lustrze.

3. Połóż się na brzuchu i poproś ukochanego, żeby w ciebie wszedł. Zanim zaczniecie się kochać skrzyżuj nogi (ale nie zginaj ich w kolanach) – tak, żeby kostki lekko do siebie dotykały. Teraz zdecydujcie, które z was będzie kontrolować tempo oraz głębokość miłosnych pchnięć. Jeżeli chcesz sama o tym decydować, zacznij poruszać biodrami do góry i w dół, przesuwając po penisie.

ZOBACZ: Po co nam orgazm?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!