Reklama

#HAPPYLIFE

24.06.2019

Kontynuacja "Seksu w Wielkim Mieście" już niedługo!

Kontynuacja "Seksu w Wielkim Mieście" już niedługo! fot. GettyImages

Redakcja

Reklama

 

Seks w Wielkim Mieście to niewątpliwie jeden z tych seriali, które na stałe zapiszą się w klasykach telewizyjnych. Podbił serca milionów kobiet na całym świecie, które przez ponad x lat śledziły losy czterech rezolutnych, charakterystycznych bohaterek mieszkających w Nowym Jorku. Serial był tak wielkim hitem, że doczekał się aż dwóch ekranizacji filmowych (a fani cały czas liczą na trzecią część), a powstał także dodatkowy serial, który przedstawiał losy nastoletniej Carrie Bradshaw pt. "Pamiętniki Carrie". Co prawda, serial nie okazał się wielkim hitem na miarę oryginału, ale przybliżył postać kultowej bohaterki młodszej widowni.

 

Teraz szykuje się nielada gratka, szczególnie dla fanek oryginalnego serialu. Autorka serii książek "Seks s Wielkim Mieście" Candice Bushnell skończyła już pracę nad książką "Czy nadal istnieje seks w wielkim mieście?" i pomimo, iż premiera powieści zaplanowana jest dopiero na sierpień, prawa do ekranizacji już zostały wykupione przez Paramount. Według najnowszych doniesień autorka bestsellerowej serii zgodziła się napisać scenariusz do pierwszego odcinka serii.

 

Jak można się spodziewać, historia chociaż trochę nawiązywać będzie do uwielbianego serialu - będzie mówić o problemach, rozterkach czy wyzwaniach kobiet mieszkających w Nowym Jorku, tylko że tym razem będą to kobiety w wieku 50-60 lat. Twórcy co prawda potwierdzili już powstanie serialu, ale nie wiadomo jeszcze czy pojawią się w nim aktorki występujące w pierwotnej wersji programu.

 

Zobacz też: Serial "Przyjaciele" powróci?! Jennifer Aniston skomentowała plotki!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!