Reklama

#HAPPYLIFE

24.06.2019

Rihanna nie ma już czarnych włosów! Fani? "Wiemy co oznacza ten kolor"

Rihanna nie ma już czarnych włosów! Fani? "Wiemy co oznacza ten kolor" fot. Getty Images

Piosenkarka po raz kolejny zaskoczyła metamorfozą. Poza tym, że zdecydowała się na bardzo długie warkoczyki, zmieniła też ich kolor.

Redakcja

Reklama

Rihanna przefarbowała pasma na czerwono. 

Piosenkarka w nowej fryzurze pojawiła się na imprezie Fenty X The Webster Cocktail i gali BET Awards. Na pierwszej miała warkoczyki, a na drugiej wysoko upięty kucyk. 

 

Fani na metamorfozę ukochanej artystki zareagowali z ogromnym entuzjazmem. Dlaczego? Ponieważ to kolor włosów, który Rihanna miała na początku 2010 roku, kiedy zaczęła odnosić ogromne sukcesy muzyczne. W latach 2009–2012 co roku wydawała jeden album: Rated R (2009), Loud (2010), Talk That Talk (2011) i Unapologetic (2012), będący jej pierwszym albumem, który dotarł na szczyt listy Billboard 200. Każdy z albumów pokrył się platyną.

 

W 2012 „Time” zaliczył ją do grona 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W tym samym roku „Forbes” uznał Rihannę za czwartego najbardziej znaczącego celebrytę. 29 marca 2013 uznana została za najbardziej wpływowego artystę w Wielkiej Brytanii. 7 marca 2013 Spotify okrzyknął ją najczęściej strumieniowanym artystą na świecie. 

 

Czerwony kolor włosów pojawił się na pasmach Rihanny tuż po zerwaniu z Chrisem Brownem. Od grudnia 2010 do 2011 Rihanna spotykała się z Mattem Kempem – gwiazdą baseballu z klubu Dodgers. Również kanadyjski raper Drake twierdził, że spotyka się z piosenkarką. 

Nic dziwnego, że fani tak emocjonalnie zareagowali na przemianę gwiazdy. Zdaniem wielu internautów to oznacza, że Rihanna zakończyła prace nad nowym materiałem i w końcu zaczęła nagrywać na własnych warunkach. 

Zobacz też: Kosmetyczka Rihanny pokazała jej paznokcie. Wyglądają naprawdę super!

 

fot. Getty Images

fot. Getty Images

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!