Reklama

#HAPPYLIFE

17.06.2019

Niesamowite zjawisko na niebie. Co to jest truskawkowa pełnia Księżyca?

Niesamowite zjawisko na niebie. Co to jest truskawkowa pełnia Księżyca? fot. Getty Images

Jeżeli uwielbiacie wpatrywać się w letnie niebo, teraz jest ku temu dobra okazja. To nie tylko piękne widowisko, ale też uwolnienie się silnej energii znaku Strzelca.

Redakcja

Reklama

Kolejna pełnia Księżyca będzie wyjątkowa. Co roku na początku lata możemy obserwować niesamowite zjawisko na niebie, jakim jest truskawkowa pełnia Księżyca. Nazwa nie powinna nas zmylić - wcale nie chodzi o kolor Księżyca! 

 

Truskawkowy Księżyc to nic innego niż symbol rozpoczynający sezon na truskawki. Nazwa podchodzi z Ameryki Północnej, kiedy w czerwcu rozpoczynano okres zbiorów. W Europie o wiele popularniejsze jest określenie "Księżyc Różany" albo "Księżyc Miodowy".

Truskawkowa pełnia Księżyca w Strzelcu - co się zmieni?

Najbliższa pełnia Księżyca będzie miała miejsce 17 czerwca 2019 roku o godzinie 10:31 w znaku Strzelca (25° 53′). Na poniedziałkowym niebie nie tylko zobaczymy piękny widok, ale to wydarzenie będzie miało na nas też wpływ postaci przypływu silnej energii, która zmobilizuje nas do działania. 

 

Jeżeli zastanawiasz się, czy jest to dobry moment, żeby zacząć rozglądać się za nową pracą, składać dokumenty na studia lub zaplanować dłużą podróż - tak! Zrób to teraz. Nie będzie to najłatwiejsze zdanie, ponieważ Strzelec symbolizuje duże przedsięwzięcia, które wymagają wytrwałości, ale na pewno warto - jeżeli uda Ci się wszystko doprowadzić do końca, będziesz bardzo zadowolona z efektu. 

 

W trakcie każdej pełni, nie tylko truskawkowej, powinnyśmy znaleźć czas na spisanie nowych intencji i afirmacje. W zależności od tego, na czym nam zależy, powinnyśmy przez chwile pomedytować z tą myślą, ułożyć plan i wyobrazić sobie efekt, kiedy już go zrealizujemy. 

 

Zobacz też: Dlaczego powinnaś zacząć pić KSIĘŻYCOWE MLEKO? To prawdziwa MAGIA

fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!