Reklama

#HAPPYLIFE

12.06.2019

Selena Gomez bardzo emocjonalnie zareagowała na ślub kościelny Justina Biebera

Selena Gomez bardzo emocjonalnie zareagowała na ślub kościelny Justina Biebera fot. Getty Images

Piosenkarka dowiedziała się, że jej były partner i Hailey Baldwin planują stanąć na ślubym kobiercu i dała upust swojej złości.

Redakcja

Reklama

Selena Gomez, dokładnie tak jak my wszyscy, na pewno przeczytała w prasie informacje na temat ślubu kościelnego Justina Biebera i Hailey Baldwin. I jak na byłą partnerkę przystało, zaregowała emocjonalnie.

Piosenkarka usunęła ze swojego profilu na Instagramie zdjęcie swojego byłego. To fotografia sprzed roku, kiedy Selena Gomez złożyła mu życzenia urodzinowe. Wpis wisiał sobie spokojnie w internecie do czasu, aż gwiazda dowiedziała się o zmianach u Justina i Hailey. 

Justin Bieber i Hailey Baldwin na ślubnym kobiercu 

Widocznie ta informacja tylko utwierdziła ją w przekonaniu, że już nigdy nie będzie powrotu do Biebera. Być może żyła jeszcze nadzieją, że ślub cywilny gwiazdora był tylko chwilowym zagraniem i nic poważnego z tego nie będzie. Jednak ślub kościelny w rocznicę cywilnego brzmi już poważnie, prawda?

 

- Hailey pracuje z wedding plannerem. Oboje są bardzo podekscytowani - zdradza źródło magazynu "People".

Wymowny gest Seleny Gomez należy interpretować jednoznacznie. Nie ma co się jej dziwić, w końcu jej związek z Justinem Bieberem należał do jednych z najgorętszych w Hollywood. Para wielokrotnie się rozstawała i schodziła. Ich ostatnie zerwanie miało miejsce wiosną 2018 roku. 

 

Kilka miesięcy później jej były chłopak wziął ślub z Hailey Baldwin. Nie wiadomo czy z tego powodu, ale prawie w tym samym czasie piosenkarka przeszła załamanie nerwowe i była hospitalizowana. 

Zobacz też: W życiu Justina Biebera i Hailey Baldwin szykują się duże zmiany

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!