Reklama

#HAPPYLIFE

07.06.2019

Wiemy, kiedy będzie premiera "Legalnej Blondynki 3"!

Wiemy, kiedy będzie premiera "Legalnej Blondynki 3"! fot. Getty images

Redakcja

Reklama

 

Temu nie da się zaprzeczyć: jest kilka takich filmów, które każda dziewczyna oglądała jako nastolatka. Na tej liście znajdą się "Wredne dziewczyny, "Dziewczyny z Drużyny" i... no właśnie. "Legalna Blondynka". I pierwsza i druga część hitu o przeuroczej Elle Woods pobiła rekordy wyświetleń w kinach, a twórcy zebrali aż 141 milionów dolarów ze sprzedaży biletów na świecie. I chociaż od premiery ostatniego filmu minęło już 15 lat, nie cichły głosy nadziei na kolejną część.

 

Jak się okazuje, wasze prośby w końcu zostały wysłuchane, a prace nad trzecią częścią Legalnej Blondynki już się rozpoczęły.

 

 fot. Getty images

Co wiemy o Legalnej Blondynce 3?

Plotki o powrocie Legalnej Blondynki, Reese Witherspoon potwierdziła już rok temu udostępniając na swoim instagramowym profilu zdjęcie w basenie z opisem "To prawda... #LegalnaBlondynka3".

 

Od tamtego momentu sprawa przycichła i zdawało się, że wszyscy o tym zapomnieli, a sprawa całkowicie się rozmyła. Jednak prace nad filmem już się rozpoczęły! Do działania wróciła nie tylko główna gwiazda filmu i odtwórczyni głównej roli, ale także oryginalny producenci oraz scenarzyści. To powinno ucieszyć wszystkich fanów i fanki hitu - możemy spodziewać się równie dobrej produkcji.

 

Jeśli już nie możesz się doczekać wizyty w kinie, będziesz musiała jeszcze chwilkę poczekać, premiera zaplanowana jest na Walentynki 2020 roku, czyli za niecałe 8 miesięcy. Póki co, czekamy na więcej informacji o filmie. Jakie losy spotkają Elle Woods? Czy znowu odniesie spektakularny sukces? Czy akcja filmu będzie miała miejsce współcześnie? Czy to znaczy, że Elle będzie starsza o 15 lat? Co robiła w tym czasie? Ah, nie możemy się doczekać!

 

 

Zobacz też: Serial "Przyjaciele" powróci?! Jennifer Aniston skomentowała plotki!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!