Reklama

#HAPPYLIFE

06.06.2019

W życiu Justina Biebera i Hailey Baldwin szykują się duże zmiany

W życiu Justina Biebera i Hailey Baldwin szykują się duże zmiany fot. Getty images

Co to oznacza dla ich przyszłości?

Redakcja

Reklama

 

Gdy w zeszłym roku media obiegła informacja o związku Hailey Baldwin i Justina Biebera, nikt nie dawał im szans. Muzyk od lat kojarzony był z Seleną Gomez i wszyscy myśleli, że to ona zostanie jego żoną. Jednak szybko się okazało, że zakochani naprawdę poważnie podchodzą do swojej relacji i zaledwie kilka miesięcy później ogłosili swoje zaręczyny w słodkim poście, który Justin opublikował na swoim Instagramie. Wyznał w nim, że Hailey jest miłością jego życia i nie może doczekać się aż spędzą całe razem i założą rodzinę.

 

Media na całym świecie czekały na wielki ślub, obserwowały każdy ruch zaręczonej pary, żeby poznać szczegóły wielkiego wesela, jednak nic takiego się nie wydarzyło. Państwo (już teraz) Bieber postanowili wziąć cichy ślub w urzędzie stanu cywilnego, jednak to nie był ich ostatni krok. Dla obydwojga ogromnie ważna jest wiara i złożenie przysięgi ślubnej przed Bogiem.

 

Okazuje się, że to może wydarzyć się już niebawem. Jak donosi magazyn People, we wrześniu odbędzie się ślub kościelny pary oraz wesele. Nieznane są jeszcze szczegóły ceremonii, jednak biorąc pod uwagę ostatnią wylewność muzyka w social mediach, możemy spodziewać się obfitej relacji!

 

Zobacz też: Znamy reakcję Seleny na zaręczyny Justina...

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!