Reklama

#HAPPYLIFE

06.06.2019

Liam Hemsworth oficjalnie NAJLEPSZYM mężem świata?

Liam Hemsworth oficjalnie NAJLEPSZYM mężem świata? fot. Getty images

Pola Namysł

Reklama

 

Kiedy Miley Cyrus i Liam Hemsworth zakochali się na planie "Ostatniej Piosenki" nikt nie wróżył im długiej przyszłości. Mieli zaledwie kilkanaście lat, a miłości zrodzone na planach filmowych rzadko kiedy przetrwają próbę czasu. Jednak nie w tym przypadku! Pomimo, iż rozstali się na kilka lat, pół roku temu wzięli ślub i przeżywają cudowny okres.

 

Zakochani od czasu powrotu do siebie o wiele bardziej chronią swoje życie prywatne. Wszystko, co wiemy o ich związku jest przekazywane przez nich, a ciężko znaleźć będzie wiele zdjęć z wspólnych wyjść na czerwony dywan. Podobnie było ze ślubem - miał miejsce w ich wspólnym domu w otoczeniu najbliższej rodziny.

 

Teraz, ich uczucie nie gaśnie, a wręcz przeciwnie - wydaje się tylko kwitnąć. Pomimo natłoku obowiązków, starają się znaleźć dla siebie czas i właśnie dlatego Liam towarzyszy swojej żonie podczas koncertów i promocji nowych utworów. Odwiedził z nią nawet Polskę w miniony weekend podczas Orange Warsaw Festival. Poza wspieraniem ukochanej, Liam postanowił zostać jej osobistym fotografem i nie omieszkał podzielić się efektami pracy z... całym światem! Na jego Instagramie pojawiły się urocze zdjęcia Miley zza kulis koncertów opatrzone opisami tj. "Istnieje 48% szans, że jestem najlepszym fotografem na świecie".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

 

 

Cóż, na pewno wśród mężów!

 

Zobacz też: Kostiumy, które pokochała Kourtney Kardashian (dzięki nim tak pięknie wygląda na Insta!)

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!