Reklama

#FORINSTALOVERS

21.04.2019

Jeśli on robi to na Instagramie to znaczy, że mu się podobasz!

Jeśli on robi to na Instagramie to znaczy, że mu się podobasz! fot. instagram.com/gypseetravel⠀

Redakcja

Reklama

 

 W dobie social mediów i Instagrama wszystko jest prostsze - z jednej strony. Nawiązywanie znajomości często odbywa się poprzez ekran telefonu, a żeby dowiedzieć się co słychać u znajomego nie musisz nawet opuszczać swojego łóżka. Jednak co z relacjami damsko-męskimi? Czy tam ta zmiana również odbyła się na lepsze? Nie do końca...

 

Często nie wiemy, jak interpretować zachowania mężczyzn. Czy on próbuje nawiązać kontakt czy po prostu jest koleżeński? Na jakie sygnały powinnyśmy zwracać uwagę? Co jest istotne, a co kompletnie bez znaczenia? Internetowa etykieta jest nadal niejasna, a multum portali społecznościowych zdecydowanie nie ułatwia sytuacji i często tylko wszystko komplikuje.

 

Zobacz, jakie sygnały świadczą o tym, że mu się spodobałaś!

 

1. Cały czas odpowiada na twoje relacje

Oczywiście, może to być po prostu koleżeńskie, ALE jeśli zauważasz u niego ponadprzeciętną aktywność to zazwyczaj znaczy, że coś się święci... Faceci nie mają w zwyczaju reagowania na story, ani kolegów, ani koleżanek. To może być dla niego pretekst do nawiązania rozmowy... :-)

 

2. Często wysyła ci śmieszne obrazki

Podobnie jak przy odpowiadaniu na relacje - taki gest może oznaczać, że próbuje nawiązać z tobą kontakt. A co zbliża ludzi do siebie bardziej, niż poczucie humoru? To zawsze fajny sposób na nawiązanie znajomości i zrobienie pierwszego kroku do czegoś poważniejszego. 

 

3. Zawsze pierwszy ogląda twoje relacje

 Nie ma zdjęcia czy filmiku, którego on by nie widział. I prawie zawsze jest jedną z pierwszych osób, które to obejrzały. Chce wiedzieć co u ciebie słychać!

4. Zwraca uwagę na to, kto pojawia się na twoich relacjach

Komentuje to, z kim byłaś i gdzie. Zwraca uwagę, z którymi znajomymi wychodzisz i dokąd, często przywołuje to w waszych wspólnych rozmowach. To świadczy o tym, że twoje działania są dla niego ważne i nie przechodzi obok nich obojętnie. 

 

Zobacz też: Tych rzeczy mężczyźni boją się, zanim napiszą do dziewczyny

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!