Reklama

#FORINSTALOVERS

01.04.2019

5 aplikacji, które ułatwią Ci życie!

5 aplikacji, które ułatwią Ci życie! fot: tumblr.xxnatka.com

Marta Rożniecka

Reklama

W dzisiejszych czasach każda z nas korzysta ze smartphona. Rano wstajemy dzięki budzikowi z telefonu, chwilę potem  sprawdzamy pogodę, by wiedzieć jak się ubrać. Zaraz po tym przychodzi czas na poranną kawę, której zdjęcie umieszczamy na Instagramie. W międzyczasie sprawdzamy rozkład jazdy, plan na uczelnię i wiadomości grupowe. Siedząc w autobusie, serfujemy po internecie w celu znalezienia przepisu na obiad. Nudny wykład ratuje nam oglądanie ubrań online, a wieczorem, po ciężkim dniu odpalamy Netflixa. Gdyby nie smartphone z dostępem do internetu organizacja życia byłaby trudniejsza. Na szczęście powstały aplikacje, dzięki którym zaoszczędzimy i czas i pieniądze!

 

1. Goodie

Goodie to inteligentna, bezpłatna aplikacja zakupowa, w której znajdziesz zniżki, kupony, kody rabatowe i gazetki promocyjne. Dzięki programowi goodie cashback zyskasz zwrot części pieniędzy wydanych w sklepach on-line. Dzięki innej funkcjonalności stworzysz listy zakupów, którymi podzielisz się z najbliższymi.

Z goodie masz wszystkie promocje, zniżki, rabaty i kupony promocyjne pod ręką!

 

 

 

 

2. Flo

Zastanawiasz się, kiedy miałaś ostatni okres? Chcesz wiedzieć, kiedy rozpocznie się kolejna miesiączka? Kalendarz miesiączkowy Flo fem® to łatwy sposób na śledzenie zmian cyklu menstruacyjnego.

Kalendarz pozwala śledzić cykl menstruacyjny kobiety i dni miesiączki: datę rozpoczęcia, datę zakończenia i cały przebieg. Aplikacja jest bardzo prosta, nie ma zbędnych dodatków i służy przede wszystkim przypominaniu o zbliżających się terminach i o wzięciu pigułki (antykoncepcyjnej lub innej). W aplikacji można również prowadzić dziennik ćwiczeń, samopoczucia i aktywności seksualnej, ale system ten jest bardzo uproszczony. Informacje można oczywiście zabezpieczyć PIN-em, by nie uzyskały do nich dostępu osoby postronne. 

 

zimnekawy.blogspot.com

 

3. Fitatu

To aplikacja przeznaczona dla osób chcących utrzymać dietę. Dzięki prostej obsłudze i przejrzystości, możemy codziennie rejestrować zjedzone posiłki. Twórcy aplikacji odrobili prace domową na 5 +, ponieważ dostępne są opcje produktów gotowych np. z Biedronki czy Lidla, ale również posiłki z KFC, McDonald's, Subway czy PizzaHut. Aplikacja sama podlicza nam kaloryczność z całego dnia z podziałem na makroskładniki. Dzięki temu możemy kontrolować posiłki, utrzymać dietę i mieć wszystko w jednym miejscu! My jesteśmy zdecydowanie za!

 

pl.fitatu.com

4. Yanosik

A to aplikacja dla miłośników jady samochodem. Yanosik - antyradar, to nawigacja, dzięki której ominiesz korek, dowiesz się gdzie stoi policja, oraz zbierzesz punkty, które wymienisz na produkty lub zniżki na stacji benzynowej. Jak to się dzieje? Jako użytkownik zbierasz informacje o drodze i zaznaczasz je w aplikacji. Jeśli okażą się pomocne dla innych osób, mogą przyznać Ci gwiazdki lub opinie, które wymieniasz na nagrody. Pomaganie się opłaca!

 

 

www.dobreprogramy.pl 

 

 

 

5. Revolut 

"Revolut to zaprojektowana z myślą o światowym stylu życia aplikacja finansowa i fizyczna karta Mastercard. Wystarczy, że mamy na niej złotówki i możemy ruszać w podróż dookoła świata płacąc po drodze w 150 walutach. Revolut wymieni złotówki na lokalną walutę automatycznie po korzystnym kursie. Oprócz wygody, designu i oszczędności, Revolut daje też bezpieczeństwo zakupów online dzięki kartom wirtualnym. Przydaje się też na co dzień. Jednym kliknięciem dzielimy rachunek w kawiarni, robimy zrzutkę na prezent dla przyjaciółki, wysyłamy drobne kwoty dodając śmiesznego GIF-a. Pokazujemy, że finanse nie są trudne i mogą dać wiele radości. Dlatego dołączyło do nas w Polsce blisko 400 tysięcy osób" - podkreśla Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce.

 

 

 

 

 

 

Gdyby nie smartphone z dostępem do internetu trudnej przebiegałby proces organizacji. Dzięki jednej, małej rzeczy jaką jest telefon komórkowy, mamy dostęp to wielu przydatnych narzędzi. Korzystajmy z nich! ;)

Zobacz też: Nowość w iPhone'ach zachwyci wszystkich fanów muzyki

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!