Reklama

#FORINSTALOVERS

20.03.2019

Nowość w iPhone'ach zachwyci wszystkich fanów muzyki

Nowość w iPhone'ach zachwyci wszystkich fanów muzyki fot. iStock

Pola Namysł

Reklama

 

Aktualizacje telefonu w iPhone zazwyczaj spotykają się z ogromnym sprzeciwem ich użytkowników i wieloma rozżalonymi postami w mediach społecznościowych. Każda zmiana dla przyzwyczajonych do pewnych aspektów działania telefonu jest szokiem, a jak wiadomo zmian nie lubi nikt. Jednak ta najnowsza, którą właśnie wprowadził Apple raczej przypadnie do gustu wszystkim, korzystającym z Apple Music. 

 

Jakiś czas temu znany iTunes, w którym mogliśmy gromadzić swoje utwory przekształcony został w Apple Music - za kilkanaście złotych miesięcznie możesz korzystać z wszystkich zasobów biblioteki online i ściągać wybrane utwory, których możesz słuchać także w trybie offline. Oczywiście bez ponoszenia kosztów użytkowania możesz również składować tam swoje ulubione utwory, które posiadasz np. w formie mp3 lub ściągnięte z innych legalnych źródeł.

 

Nowa aktualizacja polega na sugerowaniu muzyki przez Siri. Po podłączeniu słuchawek do telefonu na zablokowanym ekranie wyświetli Ci się piosenka, którą telefon zauważył że lubisz bez konieczności wyszukiwania. My jesteśmy zdecydowanie na tak!

 

Zobacz też: Ten teledysk pokazuje jak wygląda zerwanie w dzisiejszych czasach!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!