#FORINSTALOVERS

21.03.2019

Tym smartfonem zrobisz najlepsze selfie. I naładujesz go w 10 minut!

Tym smartfonem zrobisz najlepsze selfie. I naładujesz go w 10 minut! fot. Gian Cescon / Unsplash

OPPO, czekałyśmy! <3

Redakcja

Czy Wy też jesteście zdania, że dzień bez wrzucenia selfie na Insta to dzień stracony? Pełna zgoda. Wyobraźcie sobie, że nie kto inny, jak właśnie marka OPPO, zapoczątkowała erę upiększania zdjęć naszych twarzy poprzez nakładanie przeróżnych filtrów. Stało się to możliwe dzięki  wprowadzeniu sztucznej inteligencji do przedniej kamery. W taki sposób OPPO wprowadziło robienie selfie na zupełnie inny poziom. Od tej pory aparaty w smartfonach nie tylko robią piękne zdjęcia, ale także same dobierają najlepsze ustawienia. Najlepsze jest jednak to, że naładujesz je w 40% zaledwie w 10 minut!

Tak szybkie ładowanie jest możliwe w modelu OPPO RX17 Pro. To gwarantowany przez OPPO czas ładowania potwierdzony certyfikatem. Prawda, że to idealne rozwiązanie w „kryzysowej” sytuacji, kiedy np. właśnie musimy wyjść, a stan baterii jest na niebezpiecznie niskim poziomie? Najlepsza na rynku technologia OPPO SuperVOOC  to coś, na co czekały wszystkie #Instalovers, które odkładają telefon tylko na chwilę. Na przykład, żeby poprawić makijaż przed wrzuceniem kolejnego selfie.

To jednak nie wszystko! Jeżeli używacie telefonu bardzo intensywnie, zwróćcie też uwagę na model  OPPO Find X. Jego technologia ładowania umożliwia naładowanie smartfona do 100% w rekordowe 35 minut od podłączenia do ładowarki! Jednocześnie telefon się nie przegrzewa i proces ładowania jest bardzo bezpieczny. 

Możliwości tych smartfonów doceniły największe gwiazdy filmu, sportu i mody. OPPO uczestniczyło w pokazach Victoria’s Secret, podczas Paris Fashion Week czy amerykańskiej edycji Next Top Model. To marka, która od wielu lat angażuje się w świat mody i designu. Pstrykać sobie fotki przy pomocy OPPO lubi też (wciąż boski) Leo DiCaprio czy piłkarz Neymar.

Smartfony OPPO, oprócz tego, że w magiczny sposób potrafią wydobyć piękno naszych twarzy, same w sobie są małymi dziełami sztuki. Projekty tych sprzętów są bardzo unikalne, mają piękną, oryginalną kolorystykę, gradientowe wykończenie, i są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Przykład? OPPO Find X to jeden z najbardziej innowacyjnych i najlepiej wyglądających smartfonów, które zadebiutowały w ubiegłym roku. Znajdziemy w nim m.in wysuwany automatycznie aparat fotograficzny, dzięki któremu mamy pewność, że soczewka nigdy się nie zarysuje po włożeniu telefonu do torebki lub kieszeni.

Smartfony OPPO są już dostępne w polskich sklepach (x-kom, RTV Euro AGD, strefa marki OPPO na Allegro) oraz w ofercie największych operatorów telefonii komórkowej – Orange, Play oraz T-Mobile. OPPO Find X kosztuje 3699 zł, a RX17 PRO – 2599 zł.

 

Materiał promocyjny

Skomentuj

Podobne tematy

Najnowsze artykuły

×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!