Reklama

#FORINSTALOVERS

04.03.2019

Instagram już kocha „shmiling” a Ty?!

Instagram już kocha „shmiling” a Ty?! https://www.instagram.com/honkabiedronka/ / https://www.instagram.com/madelame/

Monika Kurek

Reklama

Coraz cenniejsza jest naturalność - dziewczyny pozbywają się sztucznych wypełnień a na Instagramie największą popularnością cieszą się influencerki, które są autentyczne. Jeden z nowych trendów Instagrama idealnie wpasowuje się w ten nurt. Czym jest "shmiling"? 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy camper

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

To bardzo proste! W parę sekund jesteś w stanie odtworzyć TĘ pozę i odpowiednio ją otagować. #Shmiling podbija Internet w zawrotnym tempie. Skąd wzięła nazwa? To kombinacja dwóch słów: "smile" (uśmiech) i "eyes shut" (oczy zamknięte).  Co musisz zrobić? Pozując do zdjęcia, uśmiechnij się i... zamknij oczy. Możliwe, że masz już parę takich zdjęć. Jeśli dodasz je ponownie teraz, spotkają się z dużym odzewem. Poza odzwierciedla beztroskę, wdzięczność i szczęście. Lepiej poćwicz, żeby uniknąć efektu tzw. "spania" na fotce. Najlepiej, połącz to z fajną lokalizacją. Jedyne, z czym "shmiling" nie współgra, to selfie. Niestety, próba wycelowania przednią kamerką z zamkniętymi oczami, może skończyć się jakimś niefortunnym wydarzeniem. Osoba robiąca Ci zdjęcie, musi Cię nawigować podczas pozowania. Uważaj, żeby w nic nie wejść. Pozowanie do takiego zdjęcia może być wyzwaniem ale efekt, zdecydowanie, jest tego warty. Najlepiej, pomyśl o czymś miłym i przyjemnym. Na przykład, o tych super butach, które ostatnio widziałaś w centrum handlowym? 

 

To fajny trend, ponieważ promuje pozytywną energię oraz... bycie szczęśliwym. Śmiało możesz oznaczyć nas - chętnie zobaczymy Twój "shmile" :)

 

Zobacz też: Ta fryzura robi furorę! Czym jest banana bun?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!