Reklama

#FORINSTALOVERS

28.01.2019

Kreatywne konta na Instagramie, które WARTO śledzić!

Kreatywne konta na Instagramie, które WARTO śledzić! https://www.instagram.com/muradosmann/ / https://www.instagram.com/simihaze

Monika Kurek

Reklama

Instagram to gigantyczny ocean estetyki, kreatywności i innych fajnych rzeczy, na które regularnie poświęcamy swój czas każdego dnia. Kiedy się nudzimy, kiedy sprawdzamy co u NIEGO i kiedy potrzebujemy inspiracji... Właśnie dlatego, mamy dla Ciebie specjalną listę kont, które totalnie MUSISZ obserwować. Są oryginalne i przebojowe a wejście na ich feed, sprawi, że nie będziesz mogła się oderwać. Zanim się obejrzysz, zaczniesz oglądać zdjęcia sprzed 3 lat. Rozumiemy to - też tak mamy! 

 

Gryffindior

https://www.instagram.com/gryffindior/

Jesteś fanką Harry'ego Pottera? Jeśli tak, to pokochasz to konto! Na @gryffindior znajdziesz swoje ukochane postacie, przebrane w stroje haute couture. Moda nigdy nie wyglądała tak dobrze! Minerva McGonagall w koszulce "We should all be feminists"? My jesteśmy na tak! 

Murad Osmann (projekt #followmeto)

https://www.instagram.com/muradosmann/

#followmeto podbiło swego czasu serca Internautów. Wszystkie zdjęcia są upozowane tak samo: dziewczyna jest obrócona tyłem i trzyma kogoś za rękę. Przed nią jest... świat. Murad wraz ze swoją wybranką podróżuje przez kontynenty, tworząc jednocześnie zapierający dech w piersiach kontent na Instagram. Czasem też bawi się graficznie, serwując wersję rodem z "Gwiezdnych Wojen" lub Hogwartu. 

Boss Babe

https://www.instagram.com/bossbabe.inc/

Codzienny cytat, który przypomni Ci, że jesteś piękna, inteligentna i że świat leży u Twoich stóp? Koniecznie! #bossbabe ZAWSZE podniesie Cię na duchu i naprostuje chwiejące się priorytety. Zjednolici też kierunek Twojego myślenia i zapewni wszystkie emocjonalne komponenty sukcesu. Jak nastawić się na sukces? Jak wykluczyć negatywną energię i ze swojego życia? No właśnie! 

Eyes Never Lie Chico 

 

https://www.instagram.com/eyesneverliechico/

Dla wszystkich maniaczek filmów i seriali - sceny oraz cytaty, które wszyscy kochamy! Dzięki temu kontu, też na pewno poznasz mnóstwo nowych pozycji. Twoja lista znacznie się powiększy a Twój wewnętrzny kinowy głód zostanie zaspokojony. A wystarczy wejść na Instagrama :)

Ewelina Gralak

https://www.instagram.com/ewelinagralak/

Świetna polska stylistka. Współpracowała m.in z Misbehave i kumpluje się z Margaret. Jej styl jest przebojowy, odważy i bezkompromisowy. Miesza haute coutre ze street wear'em i sieciówkami. Jest z czego czerpać inspirację! 

Simihaze

https://www.instagram.com/simihaze/

Simi Haze to tzw. "it-girls". Są Dj'kami, podróżują po całym świecie, współpracują z markami i jeźdzą do Aspen z Bellą Hadid (w prywatnym samolocie, oczywiście). Są też super fajne, a ich garderoby są warte grube miliony. Mają na szybkim wybieraniu Selenę Gomez i Gigi Hadid, a nam pozostaje tylko kliknąć "follow". 

Who What Wear

https://www.instagram.com/whowhatwear/

Nie wiesz w co się ubrać? Nie szkodzi! TO konto zawsze służy pomocą. Zdjęcia stylu ulicznego wymieszane z Hailee Steinfield czy high-fashion zdecydowanie pomogą Ci przy porannej analizie szafy. WTW jest też na bieżąco z trendami. Co wraca do łask a co z nich wypada? Nerki czy dzwony? Tutaj poznasz wszystkie odpowiedzi! 

Humans of NY

https://www.instagram.com/humansofny/

CUDOWNE konto prowadzone przez fotografa Brandona. Na @humansofny znajdziesz prawdziwe, ludzkie historie i niejedna wzruszy Cię do łez. Pod każdym zdjęciem jest odpowiedź na pytanie (którego nie znamy). Brandon był też na MET Gali, gdzie miał okazję przepytać Blake Lively czy Katy Perry. Wydał również książkę o tym samym tytule, która stała się bestseller'em. Nie dziwimy się!

 

A jakie są Twoje ulubione konta na Instagramie? Takie, które chciałabyś polecić innym? :)

 

Zobacz też: Oto najbardziej instagramowe miejsca na świecie

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!