Reklama

#FORINSTALOVERS

21.01.2019

Jak zwrócić uwagę faceta na Instagramie?

Jak zwrócić uwagę faceta na Instagramie? https://www.instagram.com/humanlovers/

Monika Kurek

Reklama

Instagram to nie tylko świetna platforma do budowania marki osobistej czy dzielenia się zdjęciami ze znajomymi ale również do poznania TEGO jedynego. Co tam Tinder! Zresztą, ciężko przeoczyć niewątpliwe zalety Instagrama. Z łatwością wyeksponujesz swoje atuty oraz uzmysłowisz jemu, że jesteś jego wymarzoną dziewczyną. To nigdy nie było takie proste! W takim razie... jak właściwie to zrobić? Jak zwrócić uwagę wymarzonego faceta na Instagramie? 

 

Twój Instagram powinien odzwierciedlać Twoją osobowość. Największym autem jesteś Ty sama, więc zadbaj o wyeksponowanie wszystkich swoich najlepszych cech charakteru! Przede wszystkim, Instagram jest platformą. Dziel się śmiało opiniami oraz estetyką. Pokaż swoje hobby, zainteresowania i znajomych. Postaw na autentyczność. W ten sposób, wydasz mu się naturalna i... osiągalna. O ile influencerki takie jak Camila Coelho wzbudzają podziw i pożądanie, tak zdecydowanie nie są w zasięgu przeciętnego obserwatora. Ty zdecydowanie jesteś w jego zasięgu :)

Masz cel na oku?

Bądź więc super aktywna! Odpowiadaj na jego InstaStories, zostawiaj treściwe komentarze (nawiązujące do treści postu i wydarzeń w jego życiu) a potem wspomnij o tym w którejś z rozmów. Co jeszcze? Nic nie łączy ludzi tak jak memy! Oznacz go koniecznie w jakimś śmiesznym memie (to pokaże, że o nim myślisz). Nie minie dużo czasu a on odwdzięczy się tym samym! Instagram jest świetnym narzędziem do flirtu. Nie jest też tak oczywisty jak Tinder. Dajcie sobie trochę czasu, aby się nacieszyć tym beztroskim droczeniem się. Czas iść o krok dalej - przenieście się na wiadomości prywatne! W jakim tonie powinnaś napisać? Żartobliwie ale odważnie! Mamy XXI wiek i to żadna ujma, że piszesz jako pierwsza. Chyba, że.. to on Cię wyprzedzi! 

Nie pozostań jednak w strefie online na zawsze!

Instagram Instagramem ale pamiętaj, że musisz przenieść Waszą relację do realnego życia. Instagram jest tylko punktem wyjścia. Kolejnym etapem są rozmowy video, na messengerze i full kontakt online. Dążysz jednak do pełnowartościowej relacji - takiej z randkami, romantycznym oglądaniem filmów i zachodami Słońca.

 

Kontakt przez Instagrama jest nieco mniej oczywisty niż przez aplikacje randkowe. Poznasz faceta swojego życia lub najlepszego kumpla na lata. Wszystko może się wydarzyć :)

 

Zobacz też: Jak łatwo zwiększyć oglądalność Twoich instastories? Sprawdź czy o tym wiedziałaś!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!