Reklama

#FORINSTALOVERS

14.01.2019

Wymarzony aparat każdej maniaczki Instagrama – Polaroid Snap Touch

Wymarzony aparat każdej maniaczki Instagrama – Polaroid Snap Touch https://www.instagram.com/polaroid.ar/

Monika Kurek

Reklama

 

Instaxy pojawiły się na fali nostalgii w stosunku do lat 90, która nadal towarzyszy wielu z nas. Swój aparat wypuściła nawet Taylor Swift, czyniąc zresztą polaroidy częścią swojego albumu "1989". Wydawałoby się, że w dobie szału na punkcie Instagrama, niewielkie zdjęcia z białymi ramkami raczej znikną w tłumie. Nic bardziej mylnego. Jeżeli kochasz Instagrama ORAZ polaroidy, to śliczny aparat Polaroid Snap Touch z łatwością sprosta Twoim wymaganiom!

 

 

https://www.instagram.com/polaroid.ar/

Jesteś fanką selfie? A która z nas nie jest?! Polaroid Snap Touch posiada samowyzwalacz oraz specjalne lusterko pomagające Ci uzyskać jak najlepszy kąt. Jest również wyposażony w lampę błyskową i samowyzwalacz. Mało tego! Możesz nim nagrywać filmy w HD, a więc jest to - tak naprawdę - 2 w 1. Nie możemy zapomnieć też o drukarce, która prócz zdjęć zrobionych przez Touch Snap, wydrukuje Ci też inne fotografie z telefonu. Istnieje do tego specjalna aplikacja na Adroid i iOS. Zdjęcia do drukarki możesz przesłać również za pomocą Buethooth'a. Przede wszystkim jednak - ma to, czego pragnie każda fanka Instagrama. Filtry! Owszem, możesz uświetnić swoje zdjęcie filtrami i wydrukować je właśnie w takiej formie. Jesteś w stanie nawet poprawić ich kolorystykę. Jest również opcja zapisania każdego z nich na karcie aparatu w formie cyfrowej. To bardzo duże unowocześnienie, którego nie posiadały Instaxy. Aparat jest dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, czerwonej, niebieskiej, różowej i fioletowej. Kosztuje dwa razy tyle co Instax, czyli niecałe 700 zł. 

 

Przy tych wszystkich udogodnieniach, Polaroid Snap Touch jest też zwyczajnie ładny, mały i mieści się do torebki. To również świetny pomysł na prezent np;... Walentynkowy :)

 

Zobacz też: Od teraz Instagram informuje, kiedy zrobisz screenshot!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!