Reklama

#FORINSTALOVERS

15.12.2018

Właśnie te zdjęcie lubiliśmy w mijającym roku na Instagramie

Właśnie te zdjęcie lubiliśmy w mijającym roku na Instagramie fot. instagram.com/kyliejenner/justinbieber

Redakcja

Reklama

 

Odkąd Instagram stał się głównym narzędziem komunikacji i promocji we współczesnym świecie, stał się również wyznacznikiem trendów, popularności czy sympatii. To właśnie w ten sposób firmy są w stanie stwierdzić, która gwiazda jest w danym momencie lubiana czy po prostu cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności.

 

Co lubiliśmy na Instagramie w tym roku? To prawdopodobnie nie będzie wielkie zaskoczenie, ale Wasze (i 18 milionów ludzi na świecie) serca podbiła... córeczka Kylie Jenner. Długo ukrywana ciąża (właściwie, aż do samego rozwiązania), a następnie informacja o narodzinach małej Stormi Webster dosłownie rozgrzała wszystkich do czerwoności. Wszystkie portale plotkarskie na świecie szybko zabrały się do pisania newsów i nie były to działania daremne - to właśnie ta informacja cieszyła się największym powodzeniem, więc nie ma się co dziwić, że mała rączka Stormi zdobyła aż 18 milionów polubień w tym roku i uplasowała się na pierwszym miejscu najbardziej lubianych zdjęć 2018 roku.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

 

Nie będzie zaskoczeniem drugie miejsce w zestawieniu. To post Justina Biebera informujący o jego zaręczynach z Hailey Baldwin (teraz już Bieber!). W ten sposób złamał serca wielu fanek na świecie i... podbił internet. To zdecydowanie jeden z większych newsów mijającego roku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 

 Trzecie miejsce także należy do Kylie Jenner. Młoda mama ponownie wzbudziła ogromne emocje za sprawą swojej uroczej córeczki Stormie. Tym razem była to fotka z okazji pierwszego miesiąca malucha. Słodkie!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

 

Czwarte miejsce w zestawieniu należy do Ariany Grande - i to nie z tak miłych powodów jak poprzednie. Wokalistka udostępniła zdjęcie swojego zmarłego ukochanego, Mac Millera.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

Na dalszych miejscach plasuje się między innymi: Cristiano Ronaldo, Beyonce czy Selena Gomez. Co ciekawe, aż 8 z 20 najbardziej lubianych zdjęć tego roku należy do... Kylie Jenner. Wow!

 

Zobacz też: Chcesz mieć piękne konto na Instagramie? Zastosuj się do tych kilku prostych rad!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!