Reklama

#FORINSTALOVERS

12.12.2018

O TEJ funkcji na Insta NIE MIAŁAŚ pojęcia!

O TEJ funkcji na Insta NIE MIAŁAŚ pojęcia! https://www.instagram.com/femminspiration/

Monika Kurek

Reklama

 

Bardzo często, mając kogoś w znajomych na Facebooku tudzież obserwując go na Instagramie, okazuje się, że nagle delikwent wyskakuje nam z każdego zakamarka social mediów. Tablica jest pełna jego wynurzeń a Instastories wręcz ugina się od relacji. Dodaje po 3 zdjęcia, wszystko komentuje, generalnie jest go za dużo. Usunąć nie można, zablokować nie wypada, co teraz...?

 

O ile na Facebooku można po prostu ukryć czyjąś aktywność, tak pojawiła się również w końcu odpowiedź Instagrama. Wcale nie musisz narażać się na nieprzyjemności oraz wyrzuty związane z eliminacją danej osoby ze swojego grona. Wystarczy ją wyciszyć. Jak to zrobić? 

No dobrze, ale co to właściwie oznacza, że kogoś wyciszyliśmy? Jeżeli wyciszona osoba oznaczy nas w poście, to - owszem, otrzymamy powiadomienie. Możemy również swobodnie wchodzić na jej konto. Nawet jeśli jest to konto prywatne i musieliśmy wcześniej wysłać prośbę o obserwowanie. Wyciszenie oznacza jedno: dany kontent już więcej nie wyświetli się na naszej tablicy. Instagram przyjmie do wiadomości, iż wcale nie mamy już ochoty oglądać tych treści i więcej nam ich nie pokaże.

 

Tą funkcję można w każdej chwili odblokować i co najważniejsze, wyciszonej osobie wcale się informacja o wyciszeniu nie wyświetla!

 

Zobacz też: Oto sposób na to, aby Twoja latte stała się gwiazdą Instagrama

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!