Reklama

#FORINSTALOVERS

09.12.2018

JAK pobrać zdjęcie z Instagrama?

JAK pobrać zdjęcie z Instagrama? https://www.instagram.com/phoneloops/

Monika Kurek

Reklama

 

W obecnych czasach, Instagram to jedno z absolutnie topowych narzędzi operacyjnych. Jest też najpopularniejszą aplikację na całym świecie. Każdego dnia przeglądamy dziesiątki zdjęć i często - czy to mowa o naszym obecnym "crush'u" czy super sukience - chciałybyśmy zapisać któreś z nich na swój telefon. Czasem tyczy się to też naszego własnego zdjęcia, a robienie skrinów jest dość karkołomne. Jak więc zapisać zdjęcia z Instagrama na telefon?! 

 

Pobierz swoje dane

Wiedzieliście w ogóle, że jest to możliwe? Wystarczy wejść w "Ustawienia", dalej zjeżdżamy strzałką w dół i wybieramy "Pobieranie danych". Potem podajemy maila i Instagram wysyła nam "kopię materiałów udostępnionych przez Ciebie na Instagramie" (zdjęcia, komentarze, informacje). Proces może potrwać nawet 48 godzin. 

 

Pobierz zdjęcie na swój telefon 

https://www.instagram.com/ferdisoetekouw/

 

Jeżeli działasz na komputerze, to zdecydowanie polecamy aplikację DownloadGram. Jak ona działa? Wystarczy skopiować link interesującego nas zdjęcia oraz wkleić go w aplikację. 

Jeżeli działasz na telefonie, to przyda Ci się Inst Download - Video & Photo. Mechanizm jest identyczny. Wystarczy wkleić link, natomiast samą aplikację pobierzecie za darmo. 

 

Zapisz zdjęcie w pamięci Instagrama

Istnieje również opcja "zachowania" zdjęcia na potem. Wówczas nie zapisuje się ono w Twoim telefonie, ale w specjalnym schowku Instagrama. Wszystkie zapisane zdjęcia są pod ręką i jednocześnie nie obciążają pamięci telefonu. To super możliwość do stworzenia własnego folderu inspiracji!

 

Chociaż korzystamy z Instagrama na co dzień, nadal nieustannie nas zaskakuje. Jest też ciągle aktualizowany. Kto wie, co szykuje dla nas w 2019? :)

 

Zobacz też: W końcu nowa funkcja na Insta - teraz wiemy, kiedy ktoś o nas rozmawia!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!