Reklama

#FORINSTALOVERS

03.12.2018

Chcesz mieć piękne konto na Instagramie? Zastosuj się do tych kilku prostych rad!

Chcesz mieć piękne konto na Instagramie? Zastosuj się do tych kilku prostych rad! https://www.instagram.com/phoneloops/

Monika Kurek

Reklama

 

Oficjalnie żyjemy w dobie technologii i Instagram już dawno stał się czymś więcej niż zwykłym hobby. Wrzucając do Internetu ładne zdjęcia, jesteś obecnie w stanie zebrać całkiem pokaźne grono odbiorców i czerpać z tego konkretne korzyści. Sława zaskoczyła m.in Joannę Kuchtę i wiele innych dziewcząt, warto więc zastanowić się, jak możesz zostać jedną z nich. Bez względu na to, czy po prostu lubisz robić zdjęcia, pozować do zdjęć czy też planujesz osadzić się w temacie biznesowo, na pewno skorzystasz z naszych rad dotyczących podboju Instagrama :)

 Zwracaj uwagę na kolejność dodawania zdjęć - kolory i tony mają znaczenie

https://www.instagram.com/jemerced/

 

Traktując poważnie cały ten Instagramowy zawrót nie głowy, absolutnie nie wystarczy wyłacznie dodawać ładne zdjęcia(choć to też jest oczywiście ważne). Postaraj się zwracać uwagę na kolorystykę oraz kadrowanie zdjęć położonych obok siebie. Niebieski pogryzie się z zielonym, a trzy selfie pod rząd wyglądają nieco nudno. Traktuj to trochę jak zabawę w plastykę. Przechodząc z ciepłe tonacji w chłodną, potrzebujesz min. jednego zdjęcia, które nieco stonuje brutalność przejścia. Niech Twój Instagram aspiruje na mini dzieło sztuki. To jest dopiero frajda!

 

Wartościowy kontent

https://www.instagram.com/josefinehj/

 

Absolutnie czas wyeliminować zdjęcia z ucięta ręką, rozmazane, za bardzo do siebie podobne czy takie na których wyglądasz nie do końca korzystnie. Chyba, że... jest to celowo lub elementem konwencji. Zdjęcia na Instagramie (i nie tylko, na Facebooku również) to Twoja wizytówka. Tutaj liczy się  estetyka, a wbrew pozorom - z większości rzeczy da się stworzyć miłe dla oka otoczenie. Jeżeli masz jakiś talent, pokaż go na Instagramie. Najlepiej w sposób w jaki jeszcze nikt tego nie zrobił. Dobrym tłem są kosmetyki, kawa ze Starbucksa, ekran laptopa albo... nowe wydanie JOY'a. Twoich obserwujących nie interesuje, która kanapka jest smaczniejsza, ale która lepiej wygląda. 

 

Noworoczny kurs fotografii 

 

https://www.instagram.com/instax.poland/

 

W tworzeniu wartościowego kontentu, na pewno przydać się może profesjonalna ręka specjalisty. Jako, że wszyscy jesteśmy na etapie tworzenia ambitnych postanowień noworocznych, na pewno warto byłoby się w czymś podszkolić. A kurs fotografii zapewni Ci zdolności, które mają szansę kiedyś zaowocować czymś naprawdę korzystnym. Sprezentuj go sobie (lub sobie i najlepszej przyjaciółce - to jest pomysł!) wraz z najnowszym numerem JOY'a :) Mamy specjalnie dla Ciebie wyjątkowy giftcard, dzięki któremu możesz przeżyć coś naprawdę wyjątkowego. Postanowienia noworoczne to duże wyzwanie, dlatego więc całkiem nieźle się przygotowaliśmy! Więcej informacji znajdziecie TU.

 

Filtry i aplikacje 

https://www.instagram.com/wiskola/

 

Uwielbiany przez influencerki na całym świecie VSCO (choćby i przez Maff) nada Twoim zdjęciom ciekawy klimat vintage i zaoferuje wyjątkową gamę wariantów świetlnych. Pod hasłem #vsco znajdziecie ponad 180 milionów hashtagów. Unum pomoże Ciezaplanować posty, a Photoshop Lightroom CC to podręczny Photoshop. W kolażach pomoże Instasquare, a BeFunky usunie niedoskonałości. Istnieje także inna alternatywa. Jeżeli nie masz tak dobrej kamerki w telefonie jak byś chciała, to zawsze możesz korzystać ze zdjęć z aparatu. Wystarczy wrzucić je na komputer, troszkę obrobić i zapisać w kopiach roboczych.

 

 Co wstawiać? 

https://www.instagram.com/ola_nowak/

 

Piękny Instagram, to także graffiti, zachody Słońca, widoki, szczęście Twojej najlepszej przyjaciółki i super słodkie zwierzątka. Wartościowy kontent to nie tylko to co wstawiasz, ale JAK. Bądź kreatywna i stwórz swój własny niepowtarzalny styl na Instagramie. Niech Twoje konto odzwierciedla Ciebie. Liczy się JAK pokażesz, to co chcesz pokazać. Zastanów się też od razu, dlaczego chcesz pokazać właśnie to. Idzie się wiele dowiedzieć o sobie samym :) 

 

Zobacz też: W końcu nowa funkcja na Insta - teraz wiemy, kiedy ktoś o nas rozmawia!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!