Reklama

#FORINSTALOVERS

30.11.2018

3 aplikacje, dzięki którym Twój Instagram stanie się piękniejszy

3 aplikacje, dzięki którym Twój Instagram stanie się piękniejszy https://www.instagram.com/phoneloops/
TAGI: instagram

Monika Kurek

Reklama

 

Współcześnie Instagram to coś więcej niż zwykłe hobby. To także regularne narzędzie biznesowe zarówno wielkich firm, jak i osób pragnących pełnić w mediach funkcję influencera. Bez względu na to, czy planujesz karierę czy po prostu lubisz estetykę (a która z nas nie lubi!), postanowiliśmy przygotować dla Ciebie 3 aplikację, która znaczącą wpłyną na wygląd Twojego Instagrama :) Oto one:

 

Lightroom CCTa niepozorna, wywodząca się z firmy Adobe - głównej matki Photoshopa - aplikacja, jest w arsenale wielu światowych blogerek i influencerek. Co ją wyróżnia? Wprowadzi Cię w niezwykły świat dotychczas nieznanych filtrów. Delikatny zachód Słońca, a może chłodna stylistyka Islandii? Aplikacja posiada nieco bardziej zaawansowane funkcje, które pozwolą Ci na zabawę światłem. Pozwoli też na zmianę niemal każdego detalu zdjęcia. Najfajniejsza część to jednak tzw. "pressety" czyli filtry dostosowane pod rożne dziedziny np; podróże, jedzenie, insta stories etc. Baw się więc śmiało, tylko uważaj, żeby nie przesadzić! 

 

Unum 

 

 

Tajemnicza nazwa kryje zręczną aplikację do... planowanie postów na Instagramie. Chcąc mieć śliczny  i zadbany profil, nie wystarczy już wyłącznie dodawać dobre zdjęcia. Kontent traktuje się całościowo. Liczy się także jak Twój profil wygląda jako całość. Zdjęcia nie mogą się gryźć, muszą być dobrze wykadrowane. Pomoże w tym Unum. Dzięki tej aplikacji możecie sprawdzić, czy posty kolorystycznie ze sobą współgrają i ustawić przypomnienie na dany termin. To funkcja, której - nawiasem mówiąc - bardzo brakuje na Instagramie.

 

VSCO CAM

Jeśli zastanawiałaś się jak Jess i Maff tworzą swoje śliczne krajobrazy z Opener'a czy Coachelli, to odpowiedź brzmi: "VSCO CAM". Czym różni się od Lightroom CC? Jest mniej zaawansowana, nieco bardziej przystępna (bo używają jej nasze polskie it-girls) i na pewno obiła Ci się o uszy, choćby i w formie hashtagu na Instagramie. Jest też dość charakterystyczna, klimatyczna i bardzo vintage. 

 

Zobacz też: Istnieje restauracja, w której za obiad zapłacisz... obserwatorami!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!